Elektronik GIGABYTE AORUS M2 289 TL!

Fiyat+Kdv+Kargo fiyat bu şekilde m3 var yedek için alsam mı diye düşünüyorum

Dosya Ekleri

• Ödeme _ ITOPYA.COM - Opera 8.09.2023 02_46_15.png
    Ödeme _ ITOPYA.COM - Opera 8.09.2023 02_46_15.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 43
Orasını bilmiyorum ama yıl(lar)ca kusurlu mouse kullanılmaz herhalde.

Bilmiyorum belki kücük bir şeydir ama ben aşırı uyuz oluyorum gene de tikliyor ailem abarttiğimi söyüyor bazilari ise öyle bir kusurun varolmadiğini iddia ediyor galiba. Galiba ben deliyim.

M3 kullanıyorum software tarafın da çok sıkıntılı bunu bilerek alın bu fare modellinde tüm software aynı.

PC mavi ekran veriyor bunun driveri yüzünden.

Hani sağ tıkla sol tıkın hissiyat farki olurya bu normal mi acaba?

Arkadaşlar bu M3 m4 gibi değil eski tip bir yapıya sahip haberiniz olsun sert basma sorunu normal.

İçime su dökdün hocam çok teşekkür ederim. Siz mouseden anliyor gibisiniz, peki şu sürtunme hissiyati neden olur? Fareye tiklamadan baskı uygulayinca gıcırtı (sürtünme) gibi hissiyat geliyor.

PC mavi ekran veriyor bunun driveri yüzünden.

Hani sağ tıkla sol tıkın hissiyat farki olurya bu normal mi acaba?
Hayır tuş basma problemi yok sadece software sıkıntılı software sıkıntısı şu dpi booster var program açılınca belli bir süre fare imgesi gözüküyor ve booster aktif halde çalışıyor o süre sonrası fare hız booster düşüyor ve dpı ayarları azalıyor kendi farede otomatik kayıtlı hale geri geliyor booster olayı program üzerindeki dpi ayarı program üzerinde dpi ayarı yapınca bunlar programla beraber çalışıyor program kapalı olunce farenin otomatik dpı ayarında kalıyor m3 için yazdıkların bunlar ama fare tarafın da hiçbir sıkıntı yok ağırlıgı hızı sensör ortalama için baya iyi ama m2 tarafın da fara eski tip bir fare sert basma problemi normal ve software problemi ise m2-m3-m4-m5 için normal.

İçime su dökdün hocam çok teşekkür ederim siz mouseden anliyor gibisiniz peki şu sürtunme hissiyati neden olur fareye tiklamadan baskı uygulayinca gıcırtı (sürtünme) gibi hissiyat geliyor.
genelde altında ki seri numarası olan kağıtta. ve sürtünme engelleyicilerde problem çıkıyor eskidigi için sürtünme engelleyici iki tane oluyor bir tane fare de bir tane kutu için de ekstra veriliyor değiştirebilirsiniz ve genel de mouse pad ler de sıkıntı yapıyor

Geri
Yukarı