GP Recyko E411 vs stenkol Xbox'a pil için hangisi daha iyi?

İçerisinden 4 tane AA pil ve bu pilleri şarj eden bir adaptör çıkıyor. Piller bitince adaptöre takıyorsunuz piller dolumu sağlandıktan sonra gamepade takip kullanmaya devam edebilirsiniz.

IKEA'nın pillerini alabiliyorsanız o daha kaliteli. Ayrıca pil şarj cihazı da daha kaliteli. Pilleri tek tek şarj edebiliyor. Baktım şimdi sadece Ankara ve İzmir mağazalarında stokta varmış bulmak zor oluyor genelde bunları. Online satışa bazen çıkıyor ama kısa sürede bitiyor.

Son düzenleme:
İkea piller GP'ye göre hem uzun vadede dayanıklılık hem de şarj başına pil ömründe daha önde. Daha kötü bir ürün için daha fazla para verilmez. Şarj aleti olarak ikea zaten çok daha iyi.

İkisini de kullandım. İkea pilleri eneloop ayarında. GP alacağınıza indirim takip edip duracell almak daha mantıklı.

Son düzenleme:
Stenkol GP'ye hem uzun vadede dayanıklılık hem de şarj başına pil ömründe daha önde.

Daha kötü bir ürün için daha fazla para verilmez.

Ladda piller TR'de alınabilecek en kaliteli AA veya AAA şarjlı piller ama işte online stoklara pek girmiyor. Benim gördüğüm Ankara mağazasında genelde hep oluyor diğer mağazalara arasıra girip hemen bitiyor.

Ben Xbox kolları aldıktan sonra pilleri Ladda'dan aldım, şarj cihazını ise biraz daha yarı profesyonel bir cihaz aldım. Pratik tak kullan bir şarj cihazı alacak olsam Stenkol alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı