Great Discover programını kaldırmak

Merhaba arkadaşlar.

Bugün internetten Opera indirirken yanlış bir linke tıklayıp virüs indirdim. Galiba virüs yani.

Program ekle ve kaldırdan kaldır dediğimde 2. görseldeki ekran geliyor. Klasöründen de gidip kaldıramıyorum dosya açık diyor, görev yöneticisinden kapatır kapatmaz hemen geri açılıyorlar.

Bu programları bilgisayarımdan formatsız nasıl kaldırabilirim?

Eki Görüntüle 984550Eki Görüntüle 984551Eki Görüntüle 984552
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bütün sorunu bu çocuk çözmüş.

Son düzenleme:
Agalar ben windows 10 kulanıyorum denetim masasına gitim ordan sildim ve ciden giti görev yöneticisine baktımda yoktu gizli görev cubuğuna baktım yoktu yada ben balıyım.

Artıklar sorun yapar mı?
Bir ay oldu oyunlarım kasmıyor pc yavaşlamadı. Bende herhangi bir problem olmadı. Bu arada virüs değilmiş. Gülmekten ölücem. Adware bunlar.

Bir ay oldu oyunlarım kasmıyor pc yavaşlamadı. Bende herhangi bir problem olmadı. Bu arada virüs değilmiş. Gülmekten ölücem. Adware bunlar.
Sağol içimi açtın zaten silmiştimde gülmekten şuan ölüyorum.
Yaani spyware bide adware ne
Bendede nerdeyse aylarca var

Son düzenleme:
Arkadaşlar bana da bulasti fakat ben sanirim DX11 kurrarken bulastirdim vurusu ama vurus indirilir indirilmez ortaya cikmiyor 1 2 hafta sonra gorev yoneticisinde ortaya cikmaya basliyor ve PC niz kasiyor vurus cok kotu bir yazilimi yok sadece sizden izinsiz bir sekinde kripto para madenciligi yapiyor ve bu da PC nizi yavaslatiytor yukaridaki arkadaslarin dedikleriniz yaparsaniz sorun kalmaz iciniz rahat etmediyse Windows'a format atin PC Full.

Geri
Yukarı