Steam Guard'a erişilemiyor

NErsevin

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2016'dan beri hesap bende, maili bende hatta o zamanki mailler bile bende duruyor.
Marketten satın aldıklarım Steam vallet kodlarım. Hepsini SS'ini aldım destekten resim olarak attım.
Geçenlerde yine böyle bir şey yapmıştım üzgünüm daha fazla kanıt gerekti diye bir geri dönüş aldım.

Şimdi de kabul edilmezse operatöre gidip bu numarayı alabilir miyim dersem olur mu? Cünkü numara hala kullanılmıyor.

Daha fazla kanıt sundunuz mu? Sunduysanız sonucu bekleyin, olmadı son çare olarak SMS yoluyla doğrulama istiyorsa Steam, numarayı geri almak faydalı olabilir.

Dostum daha fazla kanıt daha ne yapayım bilmiyorum. Zaten 8-9 tane kanıt yolluyorum her defasında markette 900 tane 1-2 liralık yaptığım alışverişler var onları da mı yollayayım?

Daha fazla kanıt sundunuz mu? Sunduysanız sonucu bekleyin, olmadı son çare olarak SMS yoluyla doğrulama istiyorsa Steam, numarayı geri almak faydalı olabilir.

Mailden ne kadar banka kartım varsa özetlerinden, kartların son 4 hanesini attım.
Xx siteden çektiğim vallet kodunuda beyan ettim çünkü o hesapta kullandım.
Steam topluluk pazarından adlığım ürünlerin maildeki order numarlarını paylaştım.

Son çare operatöre gidip eski numaramı galiba çıkartmak olacak.

Sizce sonuç ne olur?

Dosya Ekleri

• tef.jpg
    tef.jpg
    194,1 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Geri
Yukarı