Hikayeli oyun önerisi

Param yok.

7,8 saat oynadım fakat büyük ihtimalile uzun aralıklarla oynadığım için sıkıldım.

Witcher 1 çok kanser bir oyun direkt silmiştim. Witcher 2 indirime girerse alır oynarım. Teşekkürler.

AC2 herkes tarafından öneriliyor. Senin önerme sebebin nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodan 10-15 saniye baktım ilgi çekici bir oyuna benziyor. Teşekkürler.

Sosyal medyada üç beş edit izleyip oyunu oynamadan fanboyluk yapmak komik. Umarım oyunu bitirmişlerdir.

Hesabımda var, 15 liraya tam sürüm almıştım.

Amazon, Prime üyelerine verdi galiba. En kötü Epic'ten 8 liraya almayı düşünüyordum zaten. Teşekkürler.

Ekran kartınız ne.

Cyberpunk 2077. Yaz ayının sonlarına doğru hikayesini unutunca 4. kez bitireceğim.
1714864887047.png

Hacı çok yanlış yerden vurdun ne yaptın... Technopat tayfa RDR 2, Witcher 3, GoW gibi büyük popüler neredeyse köydeki dedemin bile bildiği oyunları önermekten başka bir şey yapamaz. Sırf o yüzden bu forumun oyun önerisi kısmına hiç bakmıyorum çünkü hep aynı cevaplar bir kere bile farklı bir oyun öneren görmedim.
Git the druid oyna paşa

The Last of Us Part 1 ve part 2 öneririm. Ve Uncharted 4 öneririm acayip iyi oyunlar hem de Türkçe dublajlılar.

Sana çok farklı bir oyunla geliyorum eğer değişiklik arıyorsan. Sonic Frontiers :D, denemeni kesinlikle öneririm akıcı bir oynanışı var :)

Malum oyunlar çok pahalı iyisi mi sen bir Game Pass al içinden seç beğen al oyna 1 ay kafan rahatlar seçenek de bol heyecan aksiyon gerilim istiyorsan bu monoton hayatta sana death space serisini öneririm Half-Life 2 oynayabilirsin ucuz oyun kalmadığı için tavsiyelerim bu kadar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı