Hogwarts Legacy Türkçe Yama - Turkishi Hogwarts - Düzenlenmiş Makine Çevirisi

UlughBeg

Hectopat
Yer
Semerkant
Hogwarts Legacy tamamen Türkçe'ye çevirilmiştir. Düzenlenmiş makine çevirisi ve belki de şu an ücretsiz olarak paylaşılan en iyi makine çevirisidir. Herhangi bir hata bulursanız bildirebilirsiniz.

Ne ile Çevirildi?

Oyun, DeepL ile yapay zeka destekli bir şekilde Türkçe'ye çevrilmiş ve düzenlenmiştir. Bildiğiniz gibi şu an DeepL en isabetli çeviriyi yapan yapay zeka sistemi.

Virüs Var Mı?
Hayır tabii. Programımız yamayı güncel bir şekilde indirir, ardından kurarsınız. VirüsTotal sonuçları False-Pozitive'dir. İsterseniz çalıştırıp, Web'e gönderdiği istekleri inceleyerek teyitleyebilirsiniz.

Ve bunlara rağmen hala güvenmiyor iseniz, sizin için yamanın dosyasını bıraktım. HogwartsLegacy.exe'nin konumundan "Phoenix\Content\Paks\" bölümüne dosyayı atmanız yeterli olacaktır.

Hangi Versiyonlarda Çalışıyor?
Yama, oyunun güncel versiyonu ve korsan versiyonunda çalışmaktadır.

İndirme Linkleri
İkisinden birini yukarıda anlattıklarıma göre seçebilirsiniz, ikisi de temizdir tabii.

Yama (Şifre: turkishi)
Direkt olarak yama dosyası

VirüsTotal

Yama

Yamadan Küçük Görseller

1.png

2.png
3.png

4.png
5.png

6.png
78.png

8.png

Dosya Ekleri

• 1709467265592.png
    1709467265592.png
    6 KB · Görüntüleme: 1.795
Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir kurulum gerekmeden dosyayı paylaşman çok hoş olmuş. İki gündür forumlarda yama arıyorum ve herkes manuel kurulumu istemiyor. Fakat hiç güvenilir gelmiyor. Teşekkürler.

Hogwarts Legacy tamamen Türkçe'ye çevirilmiştir. Düzenlenmiş makine çevirisi ve belki de şu an ücretsiz olarak paylaşılan en iyi makine çevirisidir. Herhangi bir hata bulursanız bildirebilirsiniz.

Ne ile Çevirildi?

Oyun, DeepL ile yapay zeka destekli bir şekilde Türkçe'ye çevrilmiş ve düzenlenmiştir. Bildiğiniz gibi şu an DeepL en isabetli çeviriyi yapan yapay zeka sistemi.

Virüs Var Mı?
Hayır tabii. Programımız yamayı güncel bir şekilde indirir, ardından kurarsınız. VirüsTotal sonuçları False-Pozitive'dir. İsterseniz çalıştırıp, Web'e gönderdiği istekleri inceleyerek teyitleyebilirsiniz.

Ve bunlara rağmen hala güvenmiyor iseniz, sizin için yamanın dosyasını bıraktım. HogwartsLegacy.exe'nin konumundan "Phoenix\Content\Paks\" bölümüne dosyayı atmanız yeterli olacaktır.

İndirme Linkleri
İkisinden birini yukarıda anlattıklarıma göre seçebilirsiniz, ikisi de temizdir tabii.

VirüsTotal

Yama

Yamadan Küçük Görseller

Eki Görüntüle 2131717
Eki Görüntüle 2131718Eki Görüntüle 2131719
Eki Görüntüle 2131720Eki Görüntüle 2131721
Eki Görüntüle 2131723Eki Görüntüle 2131724
Eki Görüntüle 2131725

Ne ile Çevirildi?

Virüs Var Mı?

İndirme Linkleri

VirüsTotal

Yama

Yamadan Küçük Görseller

Eki Görüntüle 2131717
Eki Görüntüle 2131718Eki Görüntüle 2131719
Eki Görüntüle 2131720Eki Görüntüle 2131721
Eki Görüntüle 2131723Eki Görüntüle 2131724
Eki Görüntüle 2131725
hocam yama da virustotalde trojen gözüküyor ama direkt olarak paylaştığınız dosyada sorun gözükmüyor aklım karıştı lütfen biri cidden dürüstcene cevaplasın virüs var mı? ben direkt olarak olanı indirdim

Teşekkürler, kaliteli bir yama olmuş, başka projelerde görürüz umarım.
hocam merhaba.Ben de kurmayı düşünüyorum arkadaş 2 tane alternatif paylaşmış biri yama biri direkt olarak dosya yamada virustotalde trojen gözüküyor ama direkt olarak paylaştıgında bir şey gözükmüyor aklım karıştı virüs var mı?

Virustotelde yamada trojen gözüküyor
ama direkt olarak paylaştığınızda virus gözükmüyor neden bu ikisinde fark var ?

+ ben yamayı indirdim ama kurmadım sildim bir şey olurmu ?
daha sonra direkt olarak paylaşılan dosyayı indirdim o temiz diye

hocam yama da virustotalde trojen gözüküyor ama direkt olarak paylaştığınız dosyada sorun gözükmüyor aklım karıştı lütfen biri cidden dürüstcene cevaplasın virüs var mı? ben direkt olarak olanı indirdim

hocam merhaba.Ben de kurmayı düşünüyorum arkadaş 2 tane alternatif paylaşmış biri yama biri direkt olarak dosya yamada virustotalde trojen gözüküyor ama direkt olarak paylaştıgında bir şey gözükmüyor aklım karıştı virüs var mı?

Virustotelde yamada trojen gözüküyor
ama direkt olarak paylaştığınızda virus gözükmüyor neden bu ikisinde fark var ?

+ ben yamayı indirdim ama kurmadım sildim bir şey olurmu ?
daha sonra direkt olarak paylaşılan dosyayı indirdim o temiz diye
Hocam, iki dosyada da virüs yok. Exe dosyası imzalanmamış olduğu için virüs gösteriyor. Siz de gidip kendi Exe programınızı yapın onda da virüs gösterecektir. Bu antivirüslerin genel bir sorunu ve false-positive diyoruz buna. Bu yüzden buna güvenmeyenler olabilir diye yamanın içindeki orjinal dosyaları paylaştım. Exe olanda yamayı program indirip kuruyor, direkt linkte siz manuel şekilde kuracaksınız. Yani virüs vs. yok, kullanabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı