Hoşlandığım kız ile nasıl konuşacağım?

aliyilmazx

Centipat
Sınıfımda bir kız var gayet tatlı, çalışkan ve nazik. Bu kızla konuşmaya 1 aydır falan çalışmıyorum fakat hem özgüven eksikliğim hem de anksiyetem tavan yapmış durumda. Ve ne zaman yanına gitmeye hazırlansam beni hiç sevmeyen bir arkadaşı (kız) yanına geliyor ve rahat bir şekilde konuşamayacağımdan uzaklaşıyorum. Yanına gelsem bile ne konuşacağım ne yapacağım gram fikrim yok. Ne yapabilirim?

Kızı boş ver. İlk önce kendini düzelt. Görünüşünü düzelt, hobiler edin, kursa git. Kız sana sorunca 1-2 tane şey deyip geçme. O yüzden, ilk önce kendi temelini at duvarları ben örerim.

Kızı boş ver. İlk önce kendini düzelt. Görünüşünü düzelt, hobiler edin, kursa git. Kız sana sorunca 1-2 tane şey deyip geçme. O yüzden, ilk önce kendi temelini at duvarları ben örerim.
Görünüşüm dışında sıkıntı olduğunu pek sanmıyorum zaten hocam. Onu da düzeltmek zaman alacak bayağı.

@aliyilmazx nasılsın falan de bir şekilde aç ders olabilir bir bahaneyle ama aynı sınıfta olduğun için red yediğinde kafaya takacaksan yürüme.
Kafaya takmam ama adımın çıkmasından korkmaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı