HyperX PulseFire haste kayma yapıyor

arzeNNN

Femtopat
Daha fazla  
Elimde HyperX PulseFire haste ve kl-asse markt klasse tiger longteng huoyun Special Edition mouse pad var. FPS oyunu oynarken mouse skatezleri cok fazla kayıyor ve mouseı durduramıyorum, bunun için bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde HyperX PulseFire haste ve kl-asse markt klasse tiger longteng huoyun Special Edition mouse pad var. FPS oyunu oynarken mouse skatezleri cok fazla kayıyor ve mouseı durduramıyorum, bunun için bir öneriniz var mı?

Control yüzeyli bir mouse-pad alabilirsiniz.

Gripiniz sıkıntılıdır hocam ya da size öyle geliyordur. Stok skatezse hele sorun hiç mouse veya mousepadle ilgili değil. Zaten kullandığınız mousepad de öyle ahım şahım speed değil. Olsa bile stok skatezle kontrol pad oluyor. Yeni aldıysanız kullanmaya devam edin.

Sens dusurmeyi denedin mi?
Denedim fakat uzun süredir high sens oynadıgım için alışamıyorum.

Gripiniz sıkıntılıdır hocam ya da size öyle geliyordur. Stok skatezse hele sorun hiç mouse veya mousepadle ilgili değil. Zaten kullandığınız mouse pad de öyle ahım şahım Speed değil. Olsa bile stok skatezle kontrol pad oluyor. Yeni aldıysanız kullanmaya devam edin.

Claw tarzında tutuyorum. Mouse mousepadde cok fazla kayıyor bende bunun olmasını istemiyorum.

Denedim fakat uzun süredir high sens oynadıgım için alışamıyorum.

Claw tarzında tutuyorum. Mouse mousepadde cok fazla kayıyor bende bunun olmasını istemiyorum.

Düşük sensle oynamak daha az sapma sağlar. Alışmaya çalışın derim. Ben kendim 2.5'dan 0.5'e düşürmüştüm şimdi. 0.75 oynuyorum mesela CS'yi

Geri
Yukarı