i7 sistem Fortnite açar mı?

Hiçbir şeyi beğenmiyorsunuz dedi ve bağırdı tahmin ettiğim gibi. 1 hafta sonra interneti kestirecekmiş neden hiçbir şeyden memnun değilmişiz. Şu yaşta şu ilaçları içiyorum. Tüm forumun huzurunu bozdum.

Geçmiş olsun hocam.😞

Böyle düşünmenizin sebebi nedir?
Genelde açılan troll konularda olanlar bellidir. Sistem özelliklerini bilmez, babası ile arası kötüdür, iade edemez, dolandırılır, profiline sınırlama getirir diğer mesajlar görülemez, söylemesi ters teper, acıtasyon yapılır. Her ay düzenli olarak böyle bir konuyu görürüm.

Genelde açılan troll konularda olanlar bellidir. Sistem özelliklerini bilmez, babası ile arası kötüdür, iade edemez, dolandırılır, profiline sınırlama getirir diğer mesajlar görülemez, söylemesi ters teper, acıtasyon yapılır. Her ay düzenli olarak böyle bir konuyu görürüm.

Ben konuyu okurken hafif bir troll hissi gelmişti. İlk üzülüyordu sonra RGB'si çok güzel diyince hafif bana troll geldi. Ama bilmiyorum belki gerçektir...

Gereksiz mesaj diye raporlamıştım yorumunuzu fakat arkadaşın yorumlarına baktım, sistem bile önermiş. Sistem önerisi yapabilecek düzeyde bir bilgisi olanın en azından dolandırılacağını düşünmüyorum. Haklısınız sanırım.
Abicim 5 bin TL'ye o bilgisayarı kimse almaz satamazsın.

Ve 5 bin TL laptop alsan bile yine tatmin edemez ki seni masaüstü toplarsan ancak doğru dürüst oynarsın.
Hocam konu başında belirttiğiniz 1050'li sistemi hemen kapın derim o fiyata gerçekten iyi bir bilgisayar.

Genelde açılan troll konularda olanlar bellidir. Sistem özelliklerini bilmez, babası ile arası kötüdür, iade edemez, dolandırılır, profiline sınırlama getirir diğer mesajlar görülemez, söylemesi ters teper, ajitasyon yapılır. Her ay düzenli olarak böyle bir konuyu görürüm.

Ben konuyu okurken hafif bir troll hissi gelmişti. İlk üzülüyordu sonra RGB'si çok güzel deyince hafif bana troll geldi. Ama bilmiyorum belki gerçektir.

Bende bir üzüldüm yemek yiyordum iştahım kaçtı sonra sistemden bahsederken konu bir anda acıtasyona döndü sonra RGB'si falan güzel dedi trollük hissettim olmamış gibi devam ettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı