İntikam isteyen tanrıçanın olduğu anime hangisi?

ACExACE

Hectopat
Sadece 10 saniye gördüm karakter yerde yatıyordu, yanında bir kadın (tanrıça olabilir) intikam ister misin diyordu? Not: Ana karakter oranın kahramanıymış ve insanların ihanetine uğruyor. Tahmininiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anime yeni mi eski mi?

Hocam çok kısa sürede gördüm o yüzden tam bir fikrim yok. Ama çok eski değildi sanırım.

Seiken gakuin no makentsukai ig de anşme sayfalarından buldum.
Ana karakter tanrıça değilmiş intikam da aramıyor muş bir sadece sadece intikam istiyor musun diyor.
Resmen hayal kırıklığına uğradım.

Elfen Lied, Claymore ve
Bu adı uzun şey
Azurewaku no "Joutai Ijou Skill" de Saikyouni NAT'ta Ore ga Subete wo Juurin suru made (I became the strongest with the failure frame "Abnormal State Skill" as I devastated everything)

Tanıdık geliyor mu diye bunların resimlerine falan bak. Karakterlerden bir tanesini betimleyebilsen aslında bayağı faydası olur.

Elfen lied, claymore ve.
Bu adı uzun şey.
Azurewaku no "joutai ıjou skill" de saikyouni NAT'ta ore ga subete WO juurin suru made (ı became the strongest with the failure frame "abnormal state skill" as ı devastated everything)

Tanıdık geliyor mu diye bunların resimlerine falan bak. Karakterlerden bir tanesini betimleyebilsen aslında bayağı faydası olur.

Hocam yaptığınız araştırma için teşekkür ederim ama ismini buldum burada;

Elfen lied, claymore ve.
Bu adı uzun şey.
Azurewaku no "joutai ıjou skill" de saikyouni NAT'ta ore ga subete WO juurin suru made (ı became the strongest with the failure frame "abnormal state skill" as ı devastated everything)

Geri
Yukarı