iPhone 11'de bildirim gelmiyor

Celosie

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. iPhone 11 kullanıyorum. Geçenlerde uygulamaya girmeden bildirim gelmemeye basladi (Instagram, WhatsApp vs.). Güncelleme vardi telefonu güncelledim 1-2 gun duzeldi. Simdi yine uygulamalara girmeden bildirim gelmiyor. Çözümünü bilen var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. iPhone 11 kullanıyorum. Geçenlerde uygulamaya girmeden bildirim gelmemeye basladi (Instagram, WhatsApp vs.). Güncelleme vardi telefonu güncelledim 1-2 gun duzeldi. Simdi yine uygulamalara girmeden bildirim gelmiyor. Çözümünü bilen var mi?
Güç tasarrufu açıksa kapat

Merhaba, öncelikle bildirim gelmeyen uygulamaları ayarlardan bulun ve bildirimleri tamamen kapatıp tekrar açın. Bunu yaparken bildirim gelmeyen uygulamalar arka planda açık olmasın. Bildirimleri kapat aç yaptıktan sonra cihazı yeniden başlatın. Olmazsa şayet sıfırlamanız gerek DFU moduna alarak.

Güç tasarrufu açıksa kapat.

Degil hocam.

Merhaba, öncelikle bildirim gelmeyen uygulamaları ayarlardan bulun ve bildirimleri tamamen kapatıp tekrar açın. Bunu yaparken bildirim gelmeyen uygulamalar arka planda açık olmasın. Bildirimleri kapat aç yaptıktan sonra cihazı yeniden başlatın. Olmazsa şayet sıfırlamanız gerek DFU moduna alarak.
DFU modu nedir hocam?

Telefon sessizde ise sessiz moddan çıkarın.

Hiç fark etmiyor hiçbir turlu gelmiyor.

Arka planda uygulama yenile açık mı? Güç için herhangi bir ayar yaptınız mı? Odak özelliği açık mı?

Arka planda uygulama yenile açık ama WhatsApp'a girdiğimde üstte yenileniyor yaziyor hocam yani arka planda calismiyor. Guç icin bir ayar yapmadim ama pil sagligim %74 onla ilgisi olacagini sanmiyorum. Ve odak özelliği kapalı. Whatsapptaki aramalar bile whatsappa girmeden gelmiyor.

Geri
Yukarı