iPhone 15 ahize kısmında cızırtı oluyor

Fahrettin dmr

Centipat
Daha fazla  
Evet başlıkta da olduğu üzere önceki konularımda yazmıştım. iPhone 14 almıştım fakat onda Face ID çalışmıyordu 10 günlük olmasına rağmen onu iade edip 15 aldım fakat kronik diyorlar internette. 15'te yüzde 80'den sonra cızırtı geliyor özellikle kulaklık kısmından. İnternette değişim yapsam bile sorunun devam edeceği yazıyordu üretimden kaynaklı olduğu için. O zaman 3-4 ay sonra mı değişime vermek mantıklı (ilk 6 ay değişim ve iade hakkı var fabrikasyon hatalıysa) yoksa yazılımsal güncellemeyle geçici bir şey midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Değişime yollandığında da ekran degisimi olacak sanirim ama benim şu an tuketici hakem heyetim var onu etkilemesin diye göndermeyi dusunmuyorum isterseniz siz yollayin ürün yeni oldugu icin 0 gonderilebilir buraya ekleme yaparsaniz iyi olur.

Hocam ama Apple değişim yapması gerekmiyor mu bunu ekran değişimi değil de sonuçta fabrikasyon sanırım çoğu kişide var.

iPhone 12 Pro Max kullanıyorum sesi en yükseğe alınca az da olsa duyulabilir bir cızırtı var tek ahizeden geliyor. Her modelde kronik sorun olabilir mi acaba?

12 lerdede kir be darbeye bağlı kronik ahize sorunu var sanırım internetten araştırabilirsiniz ben hatırlayamadım şimdi hocam.

iPhone 12 Pro Max kullanıyorum sesi en yükseğe alınca az da olsa duyulabilir bir cızırtı var tek ahizeden geliyor. Her modelde kronik sorun olabilir mi acaba?

Ama 15'te sıfır daha 1-2 hafta oldu alalı telefon zaten yeni çıktı ama yine de oluyor cızırtı ve çoğu kişi böyle diyor benim korkun değişime gitsede aynı telefon geleceği çünkü belli bir miktar arızalı üretildiyse birkaç ay beklemek mantıklı galiba Apple kabul etmişti 15'lerde sorun olduğunu.

12 lerdede kir be darbeye bağlı kronik ahize sorunu var sanırım internetten araştırabilirsiniz ben hatırlayamadım şimdi hocam.

Ama 15'te sıfır daha 1-2 hafta oldu alalı telefon zaten yeni çıktı ama yine de oluyor cızırtı ve çoğu kişi böyle diyor benim korkun değişime gitsede aynı telefon geleceği çünkü belli bir miktar arızalı üretildiyse birkaç ay beklemek mantıklı galiba Apple kabul etmişti 15'lerde sorun olduğunu.

Discord'un var mı hocam

Discord'un var mı hocam.

Herhangi bir magazaya gidip denemek lazim siz nereden almistiniz.

Geri
Yukarı