iPhone 15 kaç sene gider?

15 bana göre alınmaz. Sebebi sadece 60Hz ekran olması. Çok mu önemli derseniz evet, çok önemli. Ama illa kullanacağım diyorsanız 4 ya da 5 sene gider. 2 sene kullandıktan sonra pili yenileyip, 2 sene daha kullanabilirsiniz.

15 bana göre alınmaz. Sebebi sadece 60Hz ekran olması. Çok mu önemli derseniz evet, çok önemli. Ama illa kullanacağım diyorsanız 4 ya da 5 sene gider. 2 sene kullandıktan sonra pili yenileyip, 2 sene daha kullanabilirsiniz.
Şuan gidip FPPRO gibi yerlerde 3500 liraya pili değiştirsek sorunumuz düzelirmi ? Garanti iptal oluyor onu biliyorum belki Apple’ın yapmadığını adamlar yapar.

@BlackCaT Hocam öyle bir şey yapayım deme cihazın değerini de bitirirsin belki de yazılımla birkaç güncelleme ile çözülecek bir şey için de boş yere içini açtırmış olursun. Baktın olmuyor bu cihazın kaprisini çekme sat gitsin. Ya 13 al ya da 16 çıkana kadar bekle derim ondan sonra sat.

Son düzenleme:
@BlackCaT Hocam öyle bir şey yapayım deme cihazın değerini de bitirirsin belki de yazılımla birkaç güncelleme ile çözülecek bir şey için de boş yere içini açtırmış olursun. Baktın olmuyor bu cihazın kaprisini çekme sat gitsin. Ya 13 al ya da 16 çıkana kadar bekle derim ondan sonra sat.
Bakalım hocam 17.5 -ios 18 ile düzelmezse 1-2 ay böyle kullanıp 13, 15 plus veya 16 alacağım ancak 16 serisi pahalı olacaktır dolayısıyla 15 plus almam yüksek eğer öyle bişey olursa.

Bu arada iphone 15 ile 5-6 saat süre alan tek kişi ben değilim dün yine birini gördüm aynı sorundan pişman apple servisi dediğiniz dfu modla temiz sürüm attı üstüne cihaz sağlam dedi yolladı. Mesela bu sabah yarım saat sosyal medya + hücresel + youtube music ile %7 şarjım gitti hücresel emiyor resmen ayarlardan 4G seçili LTE ayarı bende çıkmıyor onu nasıl yaparım ?

Mesela bu sabah yarım saat sosyal medya + hücresel + YouTube Music ile %7 şarjım gitti hücresel emiyor resmen ayarlardan 4G seçili LTE ayarı bende çıkmıyor onu nasıl yaparım?

Vodafone kullanıyorsun sanırım. 4G Vodafone'da çıkar. Türk Telekom ve Turkcell'de LTE yazar. O yüzden değiştiremezsin. Yarım saatte %7 düşüş de fena değil sanki hocam :) Arka planda çok mu şey kapattın veya parlaklık falan ne düzeydeydi bilmiyorum ama normal geldi bana.

Vodafone kullanıyorsun sanırım. 4G Vodafone'da çıkar. Türk Telekom ve Turkcell'de LTE yazar. O yüzden değiştiremezsin. Yarım saatte %7 düşüş de fena değil sanki hocam :) Arka planda çok mu şey kapattın veya parlaklık falan ne düzeydeydi bilmiyorum ama normal geldi bana.
Parlaklık genelde %25-50 civarında arka planda yenileme kapalı sadece müzik açık oluyor. Dün en son 13:00’da şarjdan çektim %100’dü yaklaşık 22 saat oldu açık ekran sürem 4 saat şarjım %35 ( %30’dan sonra düşük güç açıyorum umarım zarar vermez) tek sıkıntı şarjı bir tık hızlı gidiyor umarım yazılımla düzelir çünkü 4-5 sene kullanmak istiyorum cihazı severek almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı