Kız bana görüldü attı

GhostRider10

Hectopat
Daha fazla  
Sevgilim bana dün düzgünce konuşurken görüldü attı, bir dahada yazmadı tam 1 gün oldu. Bir şey yapmadım amacı ne? Trip falan diyeceğim de önceden de bunu yaptı ayrılık olarak algılamaya başladım. Gayette iyi gidiyordu.

Neden görüldü attığını sor bi daha gorüldü atarsa takma kafaya. Bi daha da yazma. O sana yazarsa bakarsın duruma göre.
Son mesajı ben attığım için mantıken benimle konuşmak istiyorsa daha doğrusu seviyorsa kendinin yazması gerek zaten. Seven konuşmak için görüşmek için her şeyi yapar, bana aşık olduğunu söylüyordu yalanmış demek ki :). İnstagram'da Andrew Tate diye birisi olması gerek. Ve şöyle söylüyordu bir videoda bir adama: Senden başka erkeklerle takılmak için ayrıldı. Senden ayrılıp televizyon mu izleyecek? gibisinden konuşuyordu yanlışım olabilir. Cidden böyle düşünmeye başladım ama seviyorum işte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son mesajı ben attığım için mantıken benimle konuşmak istiyorsa daha doğrusu seviyorsa kendinin yazması gerek zaten. Seven konuşmak için görüşmek için her şeyi yapar, bana aşık olduğunu söylüyordu yalanmış demek ki :). İnstagram'da Andrew Tate diye birisi olması gerek. Ve şöyle söylüyordu bir videoda bir adama: Senden başka erkeklerle takılmak için ayrıldı. Senden ayrılıp televizyon mu izleyecek? gibisinden konuşuyordu yanlışım olabilir. Cidden böyle düşünmeye başladım ama seviyorum işte.
Sevmemelisin işte hocam. Kız seni takmıyor sen hala kızı seviyorum diyorsun. Bugün yazmassa boşver takma kafana.

Ya birader İnstagram'da ismini cismini bilmediğin bir adamın lafıyla yola mı çıkılır? Git sor ne yapmışsın niye sinirlenmiş diye. İlişkide ikiniz de çocuk olursanız ömür geçmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı