Lisede sevdiğim kız bana aşık mı?

KawakiTR

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, kızın aylar önce sevgilisi vardi. Sınıfa geliyordu o zamanlar kızı sevmiyordum aşk anlaminda. Sonra ayrıldılar sonra arada bir kız bana sataşıyordu, eğlencesine ben de ona sataşıyordum, eğleniyorduk ama kız sadece derste sataşıyor. Teneffüste arkadaşlarıyla bahçeye çıkıyor. Son zamanlar bölüm dersiydi. Temizlik yapılacaktı, koridorda bana sataştı.

Bekle geleceğim dedi. Sonra geldi tekrar bana sataştı. Bileğini çevireyim dedim, sınıftaki herkes "o mo" yaptı, utandım uzaklaştım hemen. Kulaklığı taktım müzik dinledim bir dahaki hafta kız bana seslendi. "Instagram Instagram Instagram aşağıda" vs. dedi. Numaranı ver dedi falan. Bir şeyler oldu, sınıftakiler benim kıza aşık olduğumu sanıyor. Ben inkar ediyorum utanıyorum. Sonra kız Instagram falan dedi takip isteği atti.

Sonra yazıştık, derste selam yazdım selam yazdı gülücükle. Sonra nasılsın yazdı gülücükle, tekrar iyiyim sen yazdim. İyiyim cnm mustakil misin yazdi, bende tovbe tovbe yazdım hmmm yazdı. Ben de hmmm yazdım gülücük attı. Zilli hmm yazdi, ne diyorsun ya zilli milli dedim, emoji attı. Ayıp ediyosun askim yazdi, gülme emojisi attı. Sapik yazdım, dolma attı sonra buney lan dolma yazdım. Bir şey demedi.

Sonra o günün son dersi hoca bizi boş bırakıyor. Askim falan dedi, sonra bunun arkadası bana dedi onun Mehmet'i var üzülme dedi sonra. Arkadasimin manitasi dalga geciyor dedi. Sonra benim arkadaşlar ciddiye aldı. Kıza söyleyeceklermiş. Son ders işte deneyelim mi falan yapti gülüyordu ben dedim ne diyorsun ya, utandım sevdiğim için sonra cama doğru baktım. Benim arkadaşlar kızı yanına çağırdı. Kız dedi dalga geçiyorum olum falan dedi. Oyle ama dalga geciyor mu bilmiyorum.

Mehmet denilen kişiyle sevgili mi bilmiyorum. Bilginiz olsun kızı seviyorum ne demeliyim?

Mehmet diye biri yok herhalde, artık var mı bilmiyorum ama kız son zamanlar sıcak davranıyor. Teneffüslere hep çıkıyordu artık bugün birkaç teneffüs çıkmadı. Camdan seyrettiğimde de kız arkadaşlarıylaydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen aslında kızı sevmiyorsun, kızın verdiği ilgiyi seviyorsun. Lisede böyle şeyler normal. Dersine çalış böyle şeylere çok takılma. İleride muhtemelen kız senden ilgiyi aldığında sıkılıp ayrılacak. Sıradan bir liseli kız. Ayrıca dalga geçmek için muhtemelen senle uğraşıyor belli, gerçek bir sevgi olduğunu bile zannetmiyorum.

Sen aslında kızı sevmiyorsun, kızın verdiği ilgiyi seviyorsun. Lisede böyle şeyler normal. Dersine çalış böyle şeylere çok takılma. İleride muhtemelen kız senden ilgiyi aldığında sıkılıp ayrılacak. Sıradan bir liseli kız. Ayrıca dalga geçmek için muhtemelen senle uğraşıyor belli, gerçek bir sevgi olduğunu bile zannetmiyorum.

Çok seviyorum la.

Fazla ciddiye almışsınız be hocam, bu kadar kafaya takmamalısınız. Kız size sataşmış uğraşmış, ilkokul mu burası? Sevdiğin kızın saçını mı çekeceksin? Kız olgun birisi bile değil, hala daha çocuk kalmış insanlarla vakit harcamayın. Soğuk yapmanızı tavsiye ederim, soğuk yaptığınızı fark ederse gelir sorar zaten, tabii cidden önemsiyorsa. Karışık bir durum, klasik TR liseli kız.

Fazla ciddiye almışsınız be hocam, bu kadar kafaya takmamalısınız. Kız size sataşmış uğraşmış, ilkokul mu burası? Sevdiğin kızın saçını mı çekeceksin? Kız olgun birisi bile değil, hala daha çocuk kalmış insanlarla vakit harcamayın. Soğuk yapmanızı tavsiye ederim, soğuk yaptığınızı fark ederse gelir sorar zaten, tabii cidden önemsiyorsa. Karışık bir durum, klasik TR liseli kız.

Harbi takıntı yaptım ya kızı çok seviyorum yavaş yavaş sevmeye başladım bende yolda giderken sorguluyordum sonra aşık oluşum bugün öğlen teneffüsü bitti sınıfa geldi baktim bir gördü baktığımı yanıma geldi sarılcam dedim omzuma kafasını koydu sarıldı reis bende utandığımdan sarılmadım ders boştu çıkışta arkadaşlarla selamlaştık tam giderken görüşürüz aşkım dedi.

Geri
Yukarı