Mac mini M.2 Pro'ya Windows 11 kurmak

Parallels uygulamasında ki işlerimi hallettikten sonra, uygulamayı kaldırdığım zaman yapmış olduğum ayarlar ve REG kayıt dosyaları da bozalacak mıdır peki?
Parallels'ten yaptığınız program düzenlemeleri, Mac'in program ayarlarını etkilemez. Yani bir Mac uygulamasını Parallels üzerinden Windows ile Crack'leyemezsiniz. İkisi de ayrı mimarilerde bağımsız çalışırlar. İsterseniz kırmak istediğiniz programın Windows sürümünü Parallels üzerinden Windows için indirip onun üzerinde kırarsınız.

Ayrı bir işletim sistemi kuruyorsunuz gibi düşünün, internet kafede kullandığınız bilgisayardan yaptığınız ayar nasıl yan masayı ırgalamıyorsa, Parallels ile yaptığınız ayarlar da orijinal sistemi ırgalamaz.

Parallels üzerinden Windows için indirip onun üzerinde kırarsınız.

Kurmuş olduğum programı Windows'ta güncel olarak kullanabiliyorum. Mac' için Parallels kurup crack yaptığım zaman olacaktır dediğinize göre. Parallels'te kurmuş olduğum crackli plugin uygulamasını daha sonradan Parallels'i kaldırdığım zaman Plugin tekrar activate code ister mi?

Kurmuş olduğum programı Windows'ta güncel olarak kullanabiliyorum. Mac' için Parallels kurup crack yaptığım zaman olacaktır dediğinize göre. Parallels'te kurmuş olduğum crackli plugin uygulamasını daha sonradan Parallels'i kaldırdığım zaman Plugin tekrar activate code ister mi?
Dediğinizi anlamadım. :( Program ismi vererek daha net sorarsanız yardımcı olayım.

Parallels uygulamasını kurup çalıştırdığım zaman, kurmak istediğim Plugin uygulamasını Parallels ortamında kurup crack yaptıktan sonra. Parallels uygulamasını Mac ortamından kaldırdığım zaman. Kurmuş olduğum Plugin'i sorun çıkarmadan kullanmaya devam edebilecek miyim? Bunu demek istedim aslında.

Parallels uygulamasını kurup çalıştırdığım zaman, kurmak istediğim Plugin uygulamasını Parallels ortamında kurup crack yaptıktan sonra. Parallels uygulamasını Mac ortamından kaldırdığım zaman. Kurmuş olduğum Plugin'i sorun çıkarmadan kullanmaya devam edebilecek miyim? Bunu demek istedim aslında.
Hayır, Parallels ile birlikte kurulan her şey Parallels ile beraber gider.

O zaman işimi görmeyecektir bu işlem kötü oldu. Crack klasörün içinde MAC için terminal adımları mevcut bu şekilde denemeye çalışacağım birde
M serisi ile Crack kullanılmaz hocam, uğraştırır, üzer. Tespit edilmesi de kolay. Bir firma için çalışıyorsanız da kaçak uygulama kullanırsanız bir gün ansızın baskın yiyebilirsiniz ve astronomik cezalar yersiniz.

M serisi ile Crack kullanılmaz hocam, uğraştırır, üzer. Tespit edilmesi de kolay. Bir firma için çalışıyorsanız da kaçak uygulama kullanırsanız bir gün ansızın baskın yiyebilirsiniz ve astronomik cezalar yersiniz.

Firma için kesinlikle bu riske girmem kendi kişisel bilgisayarım. Dediğim gibi Adobe uygulamaların hepsi lisanslı 2 tane Plugin kurmam gerekiyor sadece. Hocam emeklerin için çok teşekkür ederim dinleyip cevap verip gerçekten yardımcı oldun ve bilgilendirdin 🙏 Eğer ki sorunu çözemezsem senden ricam Anydesk bile bağlanıp sesli bir iletişimle daha rahat anlatmış olacağım sorunu. Bu konuda destek olursan çok sevinirim 🙂🙏

Firma için kesinlikle bu riske girmem kendi kişisel bilgisayarım. Dediğim gibi Adobe uygulamaların hepsi lisanslı 2 tane Plugin kurmam gerekiyor sadece. Hocam emeklerin için çok teşekkür ederim dinleyip cevap verip gerçekten yardımcı oldun ve bilgilendirdin 🙏 Eğer ki sorunu çözemezsem senden ricam Anydesk bile bağlanıp sesli bir iletişimle daha rahat anlatmış olacağım sorunu. Bu konuda destek olursan çok sevinirim 🙂🙏
Hocam özelden yardımlaşmak forumdan yasaklanma sebebi. :( Ama buradan elimizden geleni yaparız.

Hocam özelden yardımlaşmak forumdan yasaklanma sebebi. :( Ama buradan elimizden geleni yaparız.

Hocam seni riske etmeden bir şekilde iletişime geçeriz sosyal medya hesaplarından 🙂 Ben biraz daha uğraşacağım eğer ki gerçekten çözemezsem haber edicem sana. Tekrardan emeklerin için teşekkür ederim 🙏 Daha fazla sıkmak istemiyorum senide 🙂

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı