MacBook Air M1 90 derece oluyor

Defquik

Hectopat
Daha fazla  
MacBook Air M1 kullanıyorum ve sadece YouTube'dan bir video izlerken dahi bilgisayar aşırı ısınıyor. Hot uygulamasından baktım 90 dereceleri gösteriyor. Bilgisayarı alalı tam 1 sene oldu olmad. I yeni sayılır. Hatta devir sayısı 74'te. Bu ısınmanın sebebi ne olabilir?

MacBook Air M1 kullanıyorum ve sadece YouTube'dan bir video izlerken dahi bilgisayar aşırı ısınıyor. Hot uygulamasından baktım 90 dereceleri gösteriyor. Bilgisayarı alalı tam 1 sene oldu olmad. I yeni sayılır. Hatta devir sayısı 74'te. Bu ısınmanın sebebi ne olabilir?

Normal bir sıcaklık değil servise götürün.

Anormal bir durum bende de aynı bilgisayar var yazın dahi hayatta böyle sıcaklıklarla karşılaşmadım. Servise götürün. Muhtemelen termal macunda bir sıkıntı vardır yoksa olması mümkün bir şey değil.

Macbook Air'ler serin olmalarıyla ünlü değiller. Fan yok, ince. Azıcık yük görünce uçuyor sıcaklıkları.
Dostum alakası yok bende de var aynı bilgisayar dediğin kısmen doğru çok serin diyemem ama asla 90 derece hatta 85 derece de diyemem. Ayrıca arkadaş sadece youtube'a girince bile böyle bir sıcaklığın olduğundan bahsetmiş, bunun fansızlıkla falan alakası yok. Apple buna göre tasarlıyor zaten bilgisayarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı