Malwarebytes karantina yaptığında PC mavi ekran veriyor

emrecansu

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba az önce yatağımda uzanıyordum PC ekranında DC açıktı siyah tema kullanıyorum bir anda o da beyaz ışık oldu. Monitöre bir baktım biri uzaktan erişim sağlamış bilgilerime ulaşmaya çalışıyor. Chrome açtı ve Riot sayfasını açmaya çalıştı. Ben hemen pencereyi kapattım bilgisayarı resetledim Malwarebytes yükledim. Tarama yaptırdığımda 46 adet karantina buluyor. Temizle dediğimde bilgisayar mavi ekran veriyor. Format atmadan temizleme şansım var mı?

Adamlar bilgisayarına erişmiş. Hala format atmadan yapamam mı diye soruyorsun. Belki yapabilirsin. Ancak format atman daha iyi olur. Ben her zaman bilgisayara giren virüslerde format atma tarafındayım.

Arkadaşlar merhaba az önce yatağımda uzanıyordum PC ekranında DC açıktı siyah tema kullanıyorum bir anda o da beyaz ışık oldu. Monitöre bir baktım biri uzaktan erişim sağlamış bilgilerime ulaşmaya çalışıyor. Chrome açtı ve Riot sayfasını açmaya çalıştı. Ben hemen pencereyi kapattım bilgisayarı resetledim Malwarebytes yükledim. Tarama yaptırdığımda 46 adet karantina buluyor. Temizle dediğimde bilgisayar mavi ekran veriyor. Format atmadan temizleme şansım var mı?

Sence formatsız temizleme ihtimalin var mı bir düşün? Hemen başlat formatı.

Cevap çok basit çözümü yok olsa bile çok düşük bir ihtimal geç olmadan başlat formatı aman gidip de ayarlardan sıfırlama USB ile format at.

Geri
Yukarı