Microsoft hesabına sürekli giriş denemesi maili geliyor

• Konuyu başlatan pyrov
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 335

pyrov

Hectopat
Makaleler
4
1709982180230.png

Daha bunun gibi en az 200 tane daha var. Neden oluyor olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Microsoft hesabı dediğiniz Outlook falan mı arkadaşlar? Mail hesaplarımız mı sadece?

Bir de 2 Adımlı koruma açıksa ve şifre zor ise bir şey yapmaya gerek yok mu? Yoksa şifre değiştirmeye gerek var mı?

Ayrıca Kaspersky tarama yeterli midir?

Yani pek gerek yok gibi zaten buradaki olay adamlar sizin mailinizi biliyor ancak şifrenizi bilmiyor. Yani korkmayın ancak şifrenizi değiştirseniz iyi olur yine de.

Çok önemli bir tehdit değilse yeterlidir. Ancak Malwarebytes ile de taramanızı öneririm.

Yani pek gerek yok gibi zaten buradaki olay adamlar sizin mailinizi biliyor ancak şifrenizi bilmiyor. Yani korkmayın ancak şifrenizi değiştirseniz iyi olur yine de.

Çok önemli bir tehdit değilse yeterlidir. Ancak Malwarebytes ile de taramanızı öneririm.
Kaspersky varken Malwarebytes kurulmuyor diye biliyorum? Kurmak için de Kaspersky kaldırmaya bence gerek yok.

Hocam bir daha sorayım bu Microsoft hesapları sadece mail konusu mu oluyor karıştırdım biraz durumu :D

Kaspersky varken Malwarebytes kurulmuyor diye biliyorum? Kurmak için de Kaspersky kaldırmaya bence gerek yok.

Hocam bir daha sorayım bu Microsoft hesapları sadece mail konusu mu oluyor karıştırdım biraz durumu :D

Microsoft hesabı dediğimiz büyük ihtimalle Outlook falandır. Gmail ise zaten Gmail hizmeti Google'a ait ancak onda da böyle bir sorununuz var ise yine dediğimiz adımları uygulayın.

Geri
Yukarı