Microsoft Store'den oyun inmiyor

MajeurDeLa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba direk konuya girmek istiyorum. Ben Xbox üzerinden Minecraft Dungeons satın aldım; arkadaşım onu Microsoft Store üzerinden indirmemi söyledi. Fakat hiçbir şekilde ne yaparsam yapayım indiremiyorum. Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz hatayı veriyor.

Bazı notlar: Windows 11, Windows Upgrade çalışmadığı için Windows güncel değil, hiçbir oyun inmiyor.
Soldaki fotoğraf eski şu an yükle butonuna basınca hiçbir şey olmuyor.

Dosya Ekleri

• 1716010818454.png
    1716010818454.png
    94,7 KB · Görüntüleme: 17
  • 1716010831272.png
    1716010831272.png
    209,4 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba direk konuya girmek istiyorum. Ben Xbox üzerinden Minecraft Dungeons satın aldım; arkadaşım onu Microsoft Store üzerinden indirmemi söyledi. Fakat hiçbir şekilde ne yaparsam yapayım indiremiyorum. Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz hatayı veriyor.

Bazı notlar: Windows 11, Windows Upgrade çalışmadığı için Windows güncel değil, hiçbir oyun inmiyor.
Soldaki fotoğraf eski şu an yükle butonuna basınca hiçbir şey olmuyor.
Windows lisansınız orijinal mi? Öyleyse kurulum aracıyla güncel sürüme güncelleme yapıp bence tekrar deneyin.

Cihazi yeniden baslatip deneyin. Olmazsa ayarlar>güncelleştirme ve güvenlik>sorun giderme>windows mağazası uygulamaları>sorun gidericiyi çalıştırın. Bu da olmazsa uygulamalar>store>sifirla veya onar.

Deniyorum.

Cihazi yeniden baslatip deneyin. Olmazsa ayarlar>güncelleştirme ve güvenlik>sorun giderme>windows mağazası uygulamaları>sorun gidericiyi çalıştırın. Bu da olmazsa uygulamalar>store>sifirla veya onar.

Yok hocam gene olmadı şöyle bir hata veriyor kod: 0x803FB107

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı