Midas ile borsa öğrenilir mi?

YKS öğrencisi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Midas uygulamasını indirdim. Borsayı bilmediğim için sizden yardım almak istedim. YouTube'da midas'ın kendi kanalı var. Kanalda eğitim videoları yüklenmiş. Onları dinlesem yeterli olur mu? Borsası iyi olan cevap verebilir mi?

Arkadaşlar bugün Midas uygulamasını indirdim. Borsayı bilmediğim için sizden yardım almak istedim. YouTube'da Midas'ın kendi kanalı var. Kanalda eğitim videoları yüklenmiş. Onları dinlesem yeterli olur mu? Borsası iyi olan cevap verebilir mi?

Abi şimdi onları izleyip orta düzeyde az çok bir şey anlarsın fakat speak hisselere dikkat edin bazen kazandırıyor bazen kaybettiriyor.

Borsa şu an kan ağlıyor. Özellikle halka arzlarda iyi vurgun yapıyorlar. Canı sıkılan şirket arz olup küçük yatırımcının parasıyla borcunu ödüyor bir de üstüne içeri alıyor sonra bekle ki hisse yükselsin. Önüne gelen borsadan kolay para kazanırım düşüncesiyle girip elindeki üç kuruşu da kaybediyor. Kısa yoldan para kazanırım diye girip kaybetme dikkatli ol. İşi iyice öğrenmeden balıklama atlayıp yüklü girme hisselere. İçeri alırsa geçmiş olsun.

Borsa şu an kan ağlıyor. Özellikle halka arzlarda iyi vurgun yapıyorlar. Canı sıkılan şirket arz olup küçük yatırımcının parasıyla borcunu ödüyor bir de üstüne içeri alıyor sonra bekle ki hisse yükselsin. Kısa yoldan para kazanırım diye girip kaybetme dikkatli ol.

Hozam BJK aldınız mı ben kaçırdım ya.

Hozam BJK aldınız mı ben kaçırdım ya.

BJK halka arz listesinde yok nasıl kaçırdın? Farklı bir hisseden bahsediyorsun sanırım. Son halka arzlar tam vurgun yeri ilk günden tavan bozup milleti içeri alıyorlar paran eriyor. Genellikle girmiyorum girersem de tavandan verip çıkıyorum.

BJK halka arz listesinde yok nasıl kaçırdın? Farklı bir hisseden bahsediyorsun sanırım. Son halka arzlar tam vurgun yeri ilk günden tavan bozup milleti içeri alıyorlar paran eriyor. Genellikle girmiyorum girersem de tavandan verip çıkıyorum.

Halka arz değil zaten hocam.

Eğer ki 2 gündür yaptığı tavandan bahsediyorsanız, 30'dan 80'e çıktığında da insanlar kaçırdım diye üzülüyordu :)

Abim zaten kar cebe yakışır 80 olmuş sat gitsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı