Çözüldü Minecraft hesabıyla orijinal Minecraft sitesine giriş yapamamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ÖmerFRKI

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bildiğiniz gibi Minecraft 15. yılını kutlamak için birkaç hediye veriyor ve bunların arasında Twitch ve TikTok capeleri de var. Bende bu capeleri almak istiyorum fakat Twitch'den aldığım kodu kullanmak için Minecraft'ın sitesine girince hesap açıyorum ama sağ üstteki account kısmında hala login yazıyor. Herhangi bir profil kısmına yönlendirecek tuş bulunmuyor. Etkinliğin yeni geldiğinden kaynaklı olma ihtimali olabilir fakat bende de sorun oluyor olabilir o yüzden doğrulamak istedim. Şimdiden yanıtlayan herkese teşekkürler.

Çözüm
Farklı bir cihazdan deneyin, ben az önce telefonumdan girmeyi denedim ve giriş yaptım.
Farklı bir cihazdan deneyin, ben az önce telefonumdan girmeyi denedim ve giriş yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Teşekkürler. Telefondan giriş yaptığımda aynı sorunu yaşamadım. Ayrıca ek bir bilgi öğrendim. minecraft.net/tr-tr adresinde Twitch veya TikTok kodlarını kullanacak yer yok. Kod kullanmak için minecraft.net/en-us linkinden girmeniz gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı