Elektronik Mono Kart 200/100 TL indirim

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MonoKart ile yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk siparişe 100 TL geri ödeme yapılıyor. Ödül 15 gün sonra cüzdan bakiyesine ekleniyor. Nays'a yükleme yaparak harcama gösterebilirseniz bedava 100 TL gelmiş olur.

ölü
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MonoKart ile yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk siparişe 100 TL geri ödeme yapılıyor. Ödül 15 gün sonra cüzdan bakiyesine ekleniyor. Nays'a yükleme yaparak harcama gösterebilirseniz bedava 100 TL gelmiş olur.
Nays ile denediğimizde kesin oluyor mu? Ona göre yapıcam.

Cüzdandan cüzdana olmuyor diye biliyorum. Nays'tan Sipay'a her türlü denemiştim olmamıştı. Büyük ihtimal bu da aynıdır.

Cüzdandan cüzdana olmuyor diye biliyorum. Nays'tan Sipay'a her türlü denemiştim olmamıştı. Büyük ihtimal bu da aynıdır.
Bazı kartlarda, kartdan karta para aktarma oluyor. Mesela Papara'dan tüm kartlara (hesap sözleşmeli ise) para gönderebiliyorsunuz. Ama iyzico'dan başka bir karta para aktarımı yapamıyorsunuz.
Nays ile denediğimizde kesin oluyor mu? Ona göre yapıcam.
Eve gidince hesap açıp karta 1TL atıp nays'tan çekmeyi denerim. Olursa yazarım buraya. (İnş olur kampanya güzel çünkü.)

Geri
Yukarı