MP3 Çalar Önerisi

3. parti Bluetooth modülleri var. Stock olarak Bluetooth bulunmuyor classiclerde.

Ben 700'e ekranında ufak sorunlar olan buldum aldım. 1500 lira civarına rahat temizini bulursun pazarlıkla düşürülür.
Hocam sarı siteden alınırmı? Böyle birşey buldum:
Birde ufak sorunları olanı da tamir edebilirim yani , yeter ki sahte falan olmasın.

Kusuru olmayan yok elinde yani attığın ilandakininde ekranda kararma var. Hepsi çizik dolu. İlla classic olmasın dersen bu var.
Satan adam iPod manyağı elindeki IPod'lar bulabiliceğinin en temizi.
Hocam kusura bakmayın biraz bilgisizim IPod konusunda Classicle normal arasındaki fark ne + bunlara sd card takabilirmiyim?

Hocam kusura bakmayın biraz bilgisizim iPod konusunda classicle normal arasındaki fark ne + bunlara SD Card takabilir miyim?

IPod'un bir sürü serisi var:
iPhone gibi dokunmatik olanlar touch.
Attığın ilandaki gibi büyük olanlar classic.
Shuffle var mesela ekransız sadece tuşlu.
Nanolar var eski serileri classic in küçük hali gibi seri arttıkça dokunmatik ekran falan eklemişler.

SD kart takılmıyor bu arada. İçindeki depolama birimini modlamazsan tabii. Classiclerde hard disk var içinde. Elinde hard disk taşımak biraz garip gelebiliyor ilk başta. Döndüğünü falan hissedebiliyorsun. iPod touch almayacaksan bunlar çok eski cihazlar. Ama yaptığı işi çok iyi yapıyorlar zaman ne kadar geçse de.

SD kart takılmıyor bu arada. İçindeki depolama birimini modlamazsan tabii. Classiclerde hard disk var içinde. Elinde hard disk taşımak biraz garip gelebiliyor ilk başta. Döndüğünü falan hissedebiliyorsun. iPod touch almayacaksan bunlar çok eski cihazlar. Ama yaptığı işi çok iyi yapıyorlar zaman ne kadar geçse de.
Çok şaşırdım, bildiğin mp3 çaların içinde hdd var.
🤨Peki Touch söküp içindeki depolamayı modlayabilirmiyim?

Geri
Yukarı