Çözüldü MTA/SAMP hard rext roleplay sunucu önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Samir Elekberli

Hectopat
Daha fazla  
MTA'da İnception Roleplay'de oynadım ve açıkcası pay to Win bir server, arkadaşımın çok saçma bir ban yemesi yüzünden orayı bıraktık.
Daha sonra SAMP başladık ve Rina Roleplay'de oynamaya başladık, şu an buradayız, çok fazla kişinin oynaması eğlenceli yapıyor ama oyunda çok fazla kanser kitle var, roleplay oyununu öyle oynuyorlar ki sanki freeroam takılıyorlar.
Sunucu öneriniz var mı?
Kriterlerim: Hard roleplay olması, text roleplay olması, fazla oyuncuya sahip olması.

Çözüm
MTA'da "Turkiye Roleplay" veya "Anadolu Roleplay" sunucularına bakabilirsiniz. Zamanında çok oynadım bu sunucularda. :)

Hard roleplay, text roleplay, fazla oyuncu. Bütün isteklerinizi karşılıyor.
MTA'da "Turkiye Roleplay" veya "Anadolu Roleplay" sunucularına bakabilirsiniz. Zamanında çok oynadım bu sunucularda. :)

Hard roleplay, text roleplay, fazla oyuncu. Bütün isteklerinizi karşılıyor.

Çözüm
Vice roleplay - SA:MP
Haklı, Vice yönetim açısından pek övülmese de tatlı bir rol ortamı ve hard ekonomi ile güzel bir zevk sağlıyor. Losland Roleplay de yeni açılan, güzel iş yapan sunuculardan birisi, ikisini de öneririm. Rina belki zamanında iyiydi fakat şuanda gerçekten berbat bir durumda. Safari ise yalnızca TR Rollerini sevenler için.

Geri
Yukarı