Ortaokul matematik bilim olimpiyatları taban puanı kaçtır?

ArticWolf

Hectopat
Ortaokul matematik bilim olimpiyatları taban puanı kaç? Kaç net yapmam lazım ilk aşamayı geçmek için? Liseden de örnek verebilirsiniz.

Ortaokul matematik bilim olimpiyatları taban puanı kaç? Kaç net yapmam lazım ilk aşamayı geçmek için? Liseden de örnek verebilirsiniz.

Ben yarın gireceğim. Genelde 10-14 arası bir net taban puanı oluyor lise için. Ortaokuldaysan çok şanslısın çünkü rakibin az. Yani net daha azdır büyük ihtimal.

Ben yarın gireceğim. Genelde 10-14 arası bir net taban puanı oluyor lise için. Ortaokuldaysan çok şanslısın çünkü rakibin az. Yani net daha azdır büyük ihtimal.

7-8 net olur mu? Girenlerin çoğu neye girdiğinin farkında bile değil. Hocam az olması konusunda ise tüm şehirde tek bendim giren.

7-8 net olur mu? Girenlerin çoğu neye girdiğinin farkında bile değil. Hocam az olması konusunda ise tüm şehirde tek bendim giren.

8 soru yaptım ben de. Hocam ortaokul için çok az giren var. Ondan dolayı kazanırsınız her türlü. Fakat ben lise için kazanamayacağım aşikâr.

@Ahmsef hocam böyle bir şey duymuştum bende ama hiç karşılaşmadım. Nasıl oluyor şimdi? Siz kaçıncı sınıfsınız?

Hazırlık da okudum ve 9'um. Sınav açıkçası gitgide zorlaşıyor. Bu sene de kat ekleyerek daha zor yapmışlar. 1 yılda çalışıp kazanmayı iyice imkansızlaştırmışlar. 3 aşamalık bir sınavda neden 1. aşamayı bu kadar zor yaparlar anlamıyorum. 1 hafta önce yapılan Antalya matematik olimpiyatı AYT ve üstü düzeyindeydi. Keşke öyle yapsalardı bunu da. Eskiden 1. aşama kolay yapıyorlardı fakat iyice sapıtmışlar dediğim gibi. Girecekseniz 2 yıl uğraşacaksınız bunu bilin. Olimpiyatı açıklamam uzun olur. Size direkt YouTube videosu açayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Eğer ortaokulda başlayacaksanız şanslısınız çünkü giren çok az. Eğer lisedeyseniz ortaokuldan geçmişi olan bir sürü öğrenciyle yarışacaksınız. Benim lisem iyi ve kursu yaptığından avantajım var fakat yine de 1 senede geçmek imkansız maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı