Oyun için telefon tavsiyesi

Bütçe
20.000
Güven bana telefonu aldıktan sonra vazgeçemeyeceksin eğer üst düzey bir oyuncuysan bu telefonla oynayışın kat kat değişecek çünkü özelliklerini say say bitmez, 120Hz ekranı mı desem 12 GB RAM mı desem 8 çekirdek işlemcisini mi desem 480Hz dokunma tepkisi mi desem vallaha resmen POCO'nun reklamını yapıyorum :D
Poco nun Satış Ceo su musun yoksa :D

Düşünüyorum

Beğenmemek değil ki Kararsizligimi netleştirmek için emin olmaya çalışıyorum oynadığım Oyun yazdım zaten
Xiaomi Mİ 11T Pro kullanıyorum. Mi serisinden memnunum şu ana kadar herhangi bir sorun çıkartmadı ama arkadaşın önerdiği Poco X6'da iyidir yine de senin tercihin.

Xiaomi konusunda tereddütlü iseniz Samsung S23Fe düşünebilirsiniz. Pubg de rahatça 90fps veriyor. Oyunlarda kötü bir performansı yok. Kamera zaten amiral sınıf klasmanına yakın. Samsungun işletim sistemi neredeyse ios kadar stabil ve xiaomi ler gibi teli yormuyor. Sizi enaz 4 yıl idare edecek bir telefon.

Pubg de rahatça 90fps veriyor.
S23 FE PUBG'de 60 fps veriyor. Yanlış bilgi vermeyelim. Samsung'un arayüzü ile işletim sistemi günlük ve kamera odaklı kullanıma daha uygundur. Ciddi GPU gücü isteyen oyunlarda, Dimensity 8300'ün gerisinde kalan Exynos 2200; normalden daha fazla batarya tüketir ve rakiplerinden daha çok ısınır.

Güven bana telefonu aldıktan sonra vazgeçemeyeceksin eğer üst düzey bir oyuncuysan bu telefonla oynayışın kat kat değişecek çünkü özelliklerini say say bitmez, 120Hz ekranı mı desem 12 GB RAM mı desem 8 çekirdek işlemcisini mi desem 480Hz dokunma tepkisi mi desem vallaha resmen POCO'nun reklamını yapıyorum :D
Oraya LPDDR5X ve UFS 4.0 gibi özellikleri ekleyebiliriz. Segmentindeki rakiplerinde bulunan LPDDR5 ve UFS 3.1'e göre; gerek depolamayı, gerekse ram'i daha etkili ve verimli kullanmayı sağlar. Bu da performansa dolaylı yoldan olumlu yönde etki eder.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, güzel bir telefon tavsiyesi istiyorum.
Wild Rift, PUBG, cal of duty ve Warzone mobil.
Tarzi oyunlari için 90FPS veren cihaz düşünüyorum ama.
Samsung S22 ile POCO X6 arasında kaldım. POCO'larda yazılımsal sorun var diye güvenemiyorum. Samsung'larda ise bataryadan dolayı tereddütteyim.
Samsung S22 alınır mı sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı