Payfix ''kullanıcının Fast kullanma yetkisi yok'' hatası

Pledgerr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, PayFix hesabımdan başka bir bankaya IBAN yoluyla para gönderebilir miyim acaba diye bir denemek istedim fakat görseldeki gibi bir hata alıyorum. Bu hatanın nedeni hesapta para olmamasından mı kaynaklı acaba? Şimdi bana ''kardeşim hesabında para yoksa neden göndermeye çalışıyorsun?'' diye sormayın, hesaba para attığım zaman paranın hesapta kalmasından korkuyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-04 215124.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-04 215124.png
    52,6 KB · Görüntüleme: 26
Müşteri hizmetlerine sormayı denedin mi? Büyük ihtimalle evrakla doğrulama vb. gibi şeylerle açılıyordur.

Merhaba arkadaşlar, PayFix hesabımdan başka bir bankaya IBAN yoluyla para gönderebilir miyim acaba diye bir denemek istedim fakat görseldeki gibi bir hata alıyorum. Bu hatanın nedeni hesapta para olmamasından mı kaynaklı acaba? Şimdi bana ''kardeşim hesabında para yoksa neden göndermeye çalışıyorsun?'' diye sormayın, hesaba para attığım zaman paranın hesapta kalmasından korkuyorum.

Evet, PayFix ile tüm banka hesaplarına EFT/Havale işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir diğer sorunuza gelecek olursam, FAST hatası hesapta para olmamasından kaynaklı olabilir. Tam emin değilim bu konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı