R5 5600 sistem nasıldır?

Tibet0

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6600 Ryzen 5 5600
Ryzen 5 5600, RX 6600, A520M k v2, hkvision U10 8 GB (2 tane), Lexar NM620X 512 GB, XPG lander 500 650 watt 80 Plus, Rival 3, Redragon K617 keyboard, ASUS TUF Gaming VG24vgq. Toplam 24K tuttu nasıldır aldım ama sorayım dedim.

25k civarlarında İtopya'dan alabileceğiniz çok daha iyi sistemler vardı ancak çoktan başka bir tane almışsınız bile. Sağlık olsun ancak sizin aldığınız sistem de fena değil. Çoğu oyunu medium-high 60 fps oynarsınız. Hayırlı olsun.

25k civarlarında İtopya'dan alabileceğiniz çok daha iyi sistemler vardı ancak çoktan başka bir tane almışsınız bile. Sağlık olsun ancak sizin aldığınız sistem de fena değil. Çoğu oyunu medium-high 60 fps oynarsınız. Hayırlı olsun.
Farkındayım, bu fiyat monitör, klavye mouse dahil normalde 17.5k fiyatı bu sistemin ona göre değerlendirirseniz sevinirim

Monitör, klavye vs. her şey fiyata dahil olduğu için güzel fiyata almışsınız. Verdiğiniz paraya değecek bir sistem olmuş. Monitör klavye vs. olmadan da 17.5k ise yine iyiymiş. Hayırlı olsun.

Monitör, klavye vs. her şey fiyata dahil olduğu için güzel fiyata almışsınız. Verdiğiniz paraya değecek bir sistem olmuş. Monitör klavye vs. olmadan da 17.5k ise yine iyiymiş. Hayırlı olsun.
Saolasınız, sistemin en umut verici yanı işlemcisi bence tüm ekran kartlarını kaldırabilecek kapasiteye sahip ama stok fanıyla birlikte ısınma sorunu yaşadığını da göz önünde bulundurmak lazım, yapacağam herhangi bir yükseltmede kesinlikle yeni bir soğutma gerek, siz ne düşünüyorsunuz?

Evet güzel bir işlemci ancak dediğiniz gibi amd nin stok fanları işlemcilerine yetersiz kalıyor, kesinlikle başka bir soğutma almak lazım. Bende ryzen 5 3600 kullanıyorum ve bundan 2 3 ay öncesine kadar stok soğutucusu ile kullanıyordum ve işlemi 95 dereceleri görüyordu. Ve ondan sonra yeni bir soğutucu almaya karar verdim ID Cooling SE 224 XTS modelini tercih ettim. Şu anda işlemci 70 dereceden fazla ısınmıyor. Size de tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı