Razer Kraken V3 Pro cızırdıyor

@rüzocux hayır. Bende de var cızırtı yalnız THX aktif olunca ses fulleyince oluyor. Benim BlackShark V2 de böyle. Kulaklıkta ses full bilgisayar da ses seviyesi %93 e kadar cızırtı yokken ondan sonra başlıyor. Zaten ses aktif değilken veya bir sesi açıp oynatıp durdurulması sonra ses cızırtı kayboluyor. Kablosuz da bu problem daha çok sanırım ama yazılımsaldır. Fulleyince gücü de zorluyor normal geliyor bana. Ama THX'de oluyor bir tek diğerinde fulleyince olması gerek bu mantıkla o zaman yazılımsal sorun aklıma geliyor.

Be nde yeni satın aldım bu kulaklığı güncellemelerini yaptınız mı? Güncelleme ile Hypersense ile cızırtı sorunu falan kalmadı bende.

Pil konusunda şüphelerim var ama. Pil çok hızlı bitiyormuş gibi geliyor. Asla anlayamıyorum.

Eğer ses tekerleğini sonuna kadar çekersem cızırtı başlıyor. Veya başka bir oyun için profil oluşturup Windows'a Alt Tab yapın yine cızırtı oluyor. Hatta daha yüksek sesle. Arada bir statik sesle sorun çıkarmasından hiç bahsetmiyorum bile.

Bu ürünü iade edip yenisi aldım yine aynı sorunlar var. Ürün ya yazılımsal sorunlu ya da donanımsal sorunlu. Sanırım ürünü kutusundan çıkarıp dongle'a takmadan önce çalıştırdığımda bu sorun olmadı. Bağlantı kurar kurmaz oldu.

Pil konusuna gelirsek de hypersense ve RGB'yi kapatın çok daha verimli olacaktır.

Eğer ses tekerleğini sonuna kadar çekersem cızırtı başlıyor. Veya başka bir oyun için profil oluşturup Windows'a Alt Tab yapın yine cızırtı oluyor. Hatta daha yüksek sesle. Arada bir statik sesle sorun çıkarmasından hiç bahsetmiyorum bile.

Bu ürünü iade edip yenisi aldım yine aynı sorunlar var. Ürün ya yazılımsal sorunlu ya da donanımsal sorunlu. Sanırım ürünü kutusundan çıkarıp dongle'a takmadan önce çalıştırdığımda bu sorun olmadı. Bağlantı kurar kurmaz oldu.

Pil konusuna gelirsek de hypersense ve RGB'yi kapatın çok daha verimli olacaktır.
Hocam söyle söyleyeyim. Sidetone açıksa duyulacak kadar, şarj kablosu takılıysa çok fazla cızırtı sesi duyuyorum. Ama normal kullanımda pek duymadım.

Her insanın kulağı farklıdır, yaş gibi unsurlar hangi frekansları duyabileceğinizi doğrudan etkiler. Bunun neden olduğunu düşünüyorum size. Aynı sorunu SS Artics Nova 7de yaşamıştım en son.

Hocam söyle söyleyeyim. Sidetone açıksa duyulacak kadar, şarj kablosu takılıysa çok fazla cızırtı sesi duyuyorum. Ama normal kullanımda pek duymadım.

Her insanın kulağı farklıdır, yaş gibi unsurlar hangi frekansları duyabileceğinizi doğrudan etkiler. Bunun neden olduğunu düşünüyorum size. Aynı sorunu SS Artics Nova 7'de yaşamıştım en son.

Barracuda Pro modelinin iki farklı ürününü kullandım. Onda da cızırtı problemi vardı. Zaten kablosuz kulaklıklarda oluyor ama benim anlamadığım bu segmentte kulaklıklarda bunun olması hayal kırıklığı.

Kulaklığın sağ panelinden ses tekerleği sondayken bir cızırtı almadığınıza emin misiniz ? Veya arada bir medya sesi açıkken sesin statikleşmediğine ?

Barracuda Pro modelinin iki farklı ürününü kullandım. Onda da cızırtı problemi vardı. Zaten kablosuz kulaklıklarda oluyor ama benim anlamadığım bu segmentte kulaklıklarda bunun olması hayal kırıklığı.

Kulaklığın sağ panelinden ses tekerleği sondayken bir cızırtı almadığınıza emin misiniz ? Veya arada bir medya sesi açıkken sesin statikleşmediğine ?
Evet, eminim. Yaşadığım iki sorun vardı:

1. HyperSense elektrik çığlığı atıyordu resmen. Kapatmak zorunda kalıyordum. Yazılım güncellemesi yaptım, düzeldi.

2. Şarj hızlı azalıyor gibi geliyordu, yani bahsedildiği gibi 35 saat dayanamayacak gibi gözüküyordu uygulamasında. Bundan hala emin değilim, detaylı test yapmadım.

Tekerlek sonda iken veya herhangi bir ayarda sidetone açıksa duyuyorum cızırtıyı, kapalıysa bir cızırtı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı