Rehber RDR2 FSR 3 modu nasıl yapılır?

Niksi

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo V15 G3
R7 5825U
16GB 3200Mhz
Vega8
Uyarı: öncelikle modun çalışması için Afterburner veya Epic Games arayüzünün kapalı olması gerekiyor.

Adım 1: Script hook indirmek.

Script Hook RDR2 - AB Software Development verdiğim linkten indirip klasöre çıkartın. Bin klasörünün içi lazım.

Adım 2: Modu indirmek.
AdFWJHbrNftE9BBVHOJe/WeBTuC1TIAZuhkaroD4SuA= linkinden modu indirip klasöre çıkartın bu dosyaya ulaşmanız gerekiyor. (sanırım linki açık paylaşmak sıkıntı çıkarabilir.)

1705591272032.png

Adım 3: Oyunu Vulkan'dan DX12'ye çevirmek.

Oyunu grafik ayarlarından gelişmiş ayarlar kısmından DirectX 12 yapmanız gerek yoksa mod çalışmaz.

Adım 4: Modu kurmak.

İndirdiğimiz dosyaları, FSR modu ve scripthook dosyalarını, oyun klasörünün içine atıyoruz.

Modumuz hazır.

Artık oyunu FSR3 modu ile oynayabilirsiniz. Henüz HUD sıkıntısı düzelmedi ama modun ileriki sürümlerinde düzelticeklerini umuyorum. Yavaş yavaş düzeltiyorlar. Sakın Online girmeyin ban yiyebilirsiniz.

Encrypt & decrypt text online - Encryption text with key bu site üzerinden şifrelemeyi kaldırabilirsiniz.

Edit: Oyundan çıkarken FSR kapatıp çıkın, aksi taktirde oyun crash veriyor. Rockstar Games Launcher güvenli modda başlatma seçeneği sunduğunda bütün grafikleri en düşüğe çekip API'yi vulkana çekiyor ama mod çalışıyor garip bir şekilde. Benim deneyimlerim bunlar. Sizde aynı sorun olur mu bilmiyorum.

Not: Mod artık güncel değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ZwiReK hocanın paylaştığı mod ile aynı mı?

AMD kartlar içinde çalışıyor mu?

Teşekkürler güzel rehber.😁

Uyarı: öncelikle modun çalışması için Afterburner veya Epic Games arayüzünün kapalı olması gerekiyor.

Adım 1: Script hook indirmek.

Script Hook RDR2 - AB Software Development verdiğim linkten indirip klasöre çıkartın. Bin klasörünün içi lazım.

Adım 2: Modu indirmek.

linkinden modu indirip klasöre çıkartın bu dosyaya ulaşmanız gerekiyor. (sanırım linki açık paylaşmak sıkıntı çıkarabilir.)

Eki Görüntüle 2088823

Adım 3: Oyunu Vulkan'dan DX12'ye çevirmek.

Oyunu grafik ayarlarından gelişmiş ayarlar kısmından DirectX 12 yapmanız gerek yoksa mod çalışmaz.

Adım 4: Modu kurmak.

İndirdiğimiz dosyaları, FSR modu ve scripthook dosyalarını, oyun klasörünün içine atıyoruz.

Modumuz hazır.

Artık oyunu FSR3 modu ile oynayabilirsiniz. Henüz HUD sıkıntısı düzelmedi ama modun ileriki sürümlerinde düzelticeklerini umuyorum. Yavaş yavaş düzeltiyorlar. Sakın Online girmeyin ban yiyebilirsiniz.

Sitedeki dosyayı indiremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı