Çözüldü Custom ROM Redmi Note 12 Pro'da Fake ROM sorun çıkarır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Telefonum Redmi Note 12 Pro 5G ROM atmak istiyorum ancak ROM fake ROM. Herhangi bir sorun çıkarır mı veya ne yapmam gerekir?
Bootloader kilidini açıp istediğin romu yükle, ancak bootloader kilidini kapatacak seçenek olan flash and lock olan ile sakın yapma. Cihazın açılmaz, uğraşmak zorunda kalırsın. Tayvan HyperOS tavsiyemdir.

Gerekli ROM'u vesaire birkaç tık ile kurabiliyorsun. YouTube'da birçok video var.

Peki herhangi bir riski var mı yani ROM fake olduğundan sorun çıkarmaz değil mi?

Bootloader kilidini açıp istediğin ROM'u yükle, ancak bootloader kilidini kapatacak seçenek olan flash and lock olan ile sakın yapma. Cihazın açılmaz, uğraşmak zorunda kalırsın. Tayvan HyperOS tavsiyemdir.

Peki ROM fake olduğundan sorun çıkar mı global ROM atmayı düşünüyorum.

Peki herhangi bir riski var mı yani ROM fake olduğundan sorun çıkarmaz değil mi?

Peki ROM fake olduğundan sorun çıkar mı global ROM atmayı düşünüyorum.

Sorun çıkartmaz 2 hafta kadar kullandım, ancak sahte ROM güncelleme almayacağı için tavsiye etmem. Tavyan ROM'unda mi arama ve mesajlaşma uygulamaları var globalden daha iyiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı