Redmi Note 8 Mate Services uygulamasında hata oluştu

Reav1n

Femtopat
Daha fazla  
İlk önce.
Meta services uygulamasında bir hata oluştu. Bu uygulama şimdi kapatılsın mı?
Diye hata veriyor tamam basıyorum sonra,
com.facebook.services uygulamasında bir hata oluştu. Bu uygulama şimdi kapatılsın mı?
Diye hata veriyor ve bu hata sürekli devam ediyor bayağı rahatsız edici.

Dosya Ekleri

• IMG_20240405_223108.jpg
    IMG_20240405_223108.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 404
  • IMG_20240405_223134.jpg
    IMG_20240405_223134.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 629
İlk önce.
Com. Facebook. Services uygulamasında bir hata oluştu. Bu uygulama şimdi kapatılsın mı?

Redmi 9 var bende de aşırı rahatsız edici, Facebook yoktu indireyim dedim direkt olarak Facebook'a girdiğim an Instagram'a atıyor onu da anlamadım.

İlk önce.
Com. Facebook. Services uygulamasında bir hata oluştu. Bu uygulama şimdi kapatılsın mı?

Kanka bende de aynı hatayı veriyor 4-5 gündür bununla birlikte Instagram'dan mesajlaştığım kişilerin bildirimi tekrar tekrar geliyor bilerek yapıldığını düşünüyorum aşırı sinir bozucu olmaya başladı.

Kanka bende de aynı hatayı veriyor 4-5 gündür bununla birlikte Instagram'dan mesajlaştığım kişilerin bildirimi tekrar tekrar geliyor bilerek yapıldığını düşünüyorum aşırı sinir bozucu olmaya başladı.

Evet bende de oluyor sorun şundan kaynaklı telefonları 1.30'a guncellediyseniz eğer bazı dosyalarda hata var bunu düzeltmek içinde ses kısma ve kapatma tuşuna basılı tutarsanız uzun bir zaman duzeliyor.

Arkadaşlar sizlere şöyle soyleyeceğim, telefoncu arkadaşımı aradım ve hemen çözdüm sorunu. com.facebook hatası alanlar Facebook yüklü değilse yükleyin ve verileri sıfırlayın, Play Store girin, Facebook yazın ve hiçbir şey yapmadan geri çıkın telefonu kapatın yeniden açın hiçbir sorun kalamayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı