RX 6600 XT vs RX 6650 XT

O zaman 1-2 ay idare edersin 5600 alırsın sonra. X gereksiz pahalı farkta yok fiyata değen.

Tamamdır hocam çok teşekkürler.

3600 ile 6650 XT kullanıyorum darboğaz yok, 4060 en fazla minimal düzeyde yapabilir.

Yoğunluk olarak FiveM ve hikaye tarzı oyunlara yöneleceğim sistemim yüzünden çoğu oyunu oynayamadım beni tatmin eder mi yüksek ayarlarda.

Tamamdır hocam çok teşekkürler.

Yoğunluk olarak FiveM ve hikaye tarzı oyunlara yöneleceğim sistemim yüzünden çoğu oyunu oynayamadım beni tatmin eder mi yüksek ayarlarda.
Hocam 6650XT boşverin. Bütçe el veriyor anladığım kadarıyla. 7600XT'ye bakın. İlla NVIDA olsun DLSS olsun derseniz Galax 4060 veya yine 3-4k bütçe artırıp Galax 4060 Ti bakın.

Hocam 6650XT boş verin. Bütçe el veriyor anladığım kadarıyla. 7600XT'ye bakın. İlla NVIDIA olsun DLSS olsun derseniz Galax 4060 veya yine 3-4K bütçe artırıp Galax 4060 Ti bakın.

Hocam son kez bu şekilde yükseltme yapacağım zaten iş yüzünden uzun soluklu oturamıyorum ve çok da para harcamaya gerek duymuyorum yükseltmek istesem bunun ucu bucağı yok sonuçta biraz biraz derken zaten fiyat farkları uçuyor yettiği kadarıyla idare edeceğim.

Hocam son kez bu şekilde yükseltme yapacağım zaten iş yüzünden uzun soluklu oturamıyorum ve çok da para harcamaya gerek duymuyorum yükseltmek istesem bunun ucu bucağı yok sonuçta biraz biraz derken zaten fiyat farkları uçuyor yettiği kadarıyla idare edeceğim.
Hocam bütçeniz nedir? 7600XT 12K atınca bütçenizi o civarlarda düşündüm. O yüzden 7600XT öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı