S22'ye One UI 6.1 geldi

Güncelleyin arkadaş, animasyonlar daha iyi olmuş. Kilit ekranı ve AOD'ye widgetlar gelmiş. AOD'deki yeni müzik kontrol panelini de çok sevdim. Yeni batarya koruma özelliklerini de bekliyordum. S22 Ultra'da One UI 6.1 ile memnunum şimdilik. Sadece o Galaxy AI cart curtta Türkçe dil desteği olmaması hoşuma gitmedi.

S22 kullanıyorum güncelledim ama yapay zekayla resimden parça silme işlemi fos. Arkadaki ATV liyi sildiriyorum chopper koyuyor yerine şaka gibi. Pil ömrüne bir coşkun gibi yaklaştı pili şu an coşturuyor. Memnuniyet sifır.

Stabilite efektler vs. mükemmel oldu fakat pil sizlere ömür. %186 ile 5 saat ekran süresi almışım. Ama gerçekten stabilite çok çok çok arttı. Lens geçişleri de akıcılaşmış vaziyette.

Stabilite efektler vs. mükemmel oldu fakat pil sizlere ömür. %186 ile 5 saat ekran süresi almışım. Ama gerçekten stabilite çok çok çok arttı. Lens geçişleri de akıcılaşmış vaziyette.
Hocam ben %100 ile 6 saat aldım. 120HZ ve AOD açık otomatik parlaklık oda ışıklandırmasında. Arayüz geçişleri gerçekten güzelleşmiş ve ayrıca adaptif şarj falan gelmiş.

Güncelleme öncesi ve sonrası arası pil olarak bir fark hissetmedim.

Güncellemeyi yaptıktan sonra(güncelleme yapılışı da dahil):
Screenshot_20240516_231931_Device care.jpg

Güncellemeyi yapmadan önce:
Screenshot_20240516_231923_Device care.jpg

Henüz yorum yapmak için erken ancak ciddi bir fark hissetmedim. Umarım sorun çıkmaz.

Hocam ben %100 ile 6 saat aldım. 120HZ ve AOD açık otomatik parlaklık oda ışıklandırmasında. Arayüz geçişleri gerçekten güzelleşmiş ve ayrıca adaptif şarj falan gelmiş.
Akıllı öneriler kişiselleştirme servisi, cihazımı bul gibi özellikleriniz açık mı ? 4.5G mi kullanıyorsunuz ?

Hocam ben %100 ile 6 saat aldım. 120Hz ve AOD açık otomatik parlaklık oda ışıklandırmasında. Arayüz geçişleri gerçekten güzelleşmiş ve ayrıca adaptif şarj falan gelmiş.

Güncelleme öncesi ve sonrası arası pil olarak bir fark hissetmedim.

Güncellemeyi yaptıktan sonra(güncelleme yapılışı da dahil):
Eki Görüntüle 2197300
Güncellemeyi yapmadan önce:
Eki Görüntüle 2197301
Henüz yorum yapmak için erken ancak ciddi bir fark hissetmedim. Umarım sorun çıkmaz.

Hocam ekran süreniz mükemmel. Wi-Fi mi kullanıyorsunuz? Ben mobil veride 3 saat ekran süresi zar zor alıyorum. Çekmediği için böyle muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı