Saçımın üstü seyrek

rmznnn

Kilopat
Daha fazla  
Saçlarımın üst tam ortası seyrekleşmiş bunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20230203_182759.jpg
    IMG_20230203_182759.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 376
Hocam uzun saçta 50-100 tele kadar normal diyorlar ama sizin saçlar pek uzun değil gibi ama moralinizi bozmayın vücudunuz bir değişim içinde bu 1-2 sene içerisinde çeşitli rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz içiniz rahatlayacaksa bir dermatologa falan görünün.

Normal bu kadar dert etme ayrıca vitamin takviyesi canlandırır saçın gürlüğü kalınlıgı ise büyük oranda genetik.
Hocam benim saçlarım düz seyrek babamın saçları dalgalı seyrek ondan olabilir mi seyrekliği?

Hocam uzun saçta 50-100 tele kadar normal diyorlar ama sizin saçlar pek uzun değil gibi ama moralinizi bozmayın vücudunuz bir değişim içinde bu 1-2 sene içerisinde çeşitli rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz içiniz rahatlayacsa bir dermatologa falan görünün.
Hocam dermatoloğa gittim kan tahlili yaptılar tahliller şu şekilde çıktı;

Ben sonuçlara dün akşamdan bakmıştım bugün sabah doktora gittim sonuçlar temiz dedi ama nasıl olur pct yüksek ferritin düşük çıkmış.

Dosya Ekleri

• IMG_20230203_114941.jpg
    IMG_20230203_114941.jpg
    162,4 KB · Görüntüleme: 250
Genetik saç dökülmesi olup olmadığını, annenin erkek kardeşine bakarak anlayabilirsin. Şayet dayının saçı dökülmüşse, sende genetik saç dökülmesi var demektir.
Dayım yok hocam.

Hocam uzun saçta 50-100 tele kadar normal diyorlar ama sizin saçlar pek uzun değil gibi ama moralinizi bozmayın vücudunuz bir değişim içinde bu 1-2 sene içerisinde çeşitli rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz içiniz rahatlayacaksa bir dermatologa falan görünün.

Evet hocam saçlarımı yeni kestirdim bayağı kısa kestirdim kırık çok vardı saçlarımda. Saçlarım uzunken çok belli olmuyor ama kısayken belli oluyor bayağı.

Hocam dermatoloğa gittim kan tahlili yaptılar.

Hocam doktor değilim yanlış yönlendirme yapmak istemem bende kepek problemi vardı kafamın çeşitli bölgelerinden örnek alıp analiz ettirmişti doktorum size sadece kan tahlili yapılması garibime gitti krem serum vs de mi önermedi doktorunuz seyrek bölgelere falan uygulama yapmanız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı