Samsung FE serisinden telefon tavsiyesi

FE serisinden telefon almanızı tavsiye etmiyorum. A74 yerine S23FE diye isimlendirmişler başka bir olayı yok. S serisi ile deneyimleri bir değil.
Ne alacak peki? Nasıl mantık kuruyorsunuz anlamıyorum ama bu fiyata alınacak 2-3 telefondan birisi bu bir. Ne alsın gidip nothing phone mu alsın?

İkincisi, A74 olduğunu neye dayanarak söyledin. Bu telefon neden A74? S serisi olamamasının nedeni ne mesela. Kamerası mı? İşlemcisi mi? Ekranı mı? Kasası mı? Pili mi? Özellikleri mi?

Ne alacak peki? Nasıl mantık kuruyorsunuz anlamıyorum ama bu fiyata alınacak 2-3 telefondan birisi bu bir. Ne alsın gidip Nothing Phone mu alsın?

İkincisi, A74 olduğunu neye dayanarak söyledin. Bu telefon neden A74? S serisi olamamasının nedeni ne mesela. Kamerası mı? İşlemcisi mi? Ekranı mı? Kasası mı? Pili mi? Özellikleri mi?

Kendim S21 FE kullandım. Ekran işlemci ana kamera sensörü olarak amiral gemilerine denk fakat yardımcı kameralarda 60 FPS çekemiyorsunuz ve inanılmaz kalite farkı var. Malzeme kalitesi farklı. Yazılım kalitesi farklı. Kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum. Ben yurt dışı Xiaomi 13T Pro veya yenilenmiş bile olsa S23'e zorlardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı