Samsung Galaxy S23 için kılıf ve ekran koruyucu önerisi

aet_95

Decapat
Daha fazla  
İyi sosyaller arkadaşlar, Samsung Galaxy S23 cihazım için kaliteli ekran koruyucu ve kaliteli kılıf arıyorum. Telefon kılıfının sade olmasını, kolay kolay telefondan çıkmamasını ve darbelere karşı sağlam olmasını istiyorum. Ekran koruyucunun ise çizilmelere karşı dayanıklı olmasını, ekranı soluk göstermemesini ve ekranı darbelere karşı korumasını istiyorum. Her türlü öneriye açığım, önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Spigen marka ekran koruyucu aldım. Öncesinde çok koruyucu denedim ama Spigen'in üstüne yok. Kılıf ve koruyucuyu Spigen sitesinden beğendiğini seçerek al.

Spigen marka ekran koruyucu aldım. Öncesinde çok koruyucu denedim ama Spigen'in üstüne yok. Kılıf ve koruyucuyu Spigen sitesinden beğendiğini seçerek al.

Hocam Spigen'in sitesine baktım da S23 için satılanların hepsi tükenmiş olarak gözüküyor. Spigen dışında Buff ürünlerine baktım ama yine S23'e uygun bir şey bulamadim. Bufflabs diye bir site buldum ama Buff markasının orijinal sitesi olup olmadığından emin olamadım.

Stokların gelmesini bekleyin. Diğer ekran koruyucular parmak izi okumama gibi sorunlar oluyor.

Stokların gelmesini bekleyin. Diğer ekran koruyucular parmak izi okumama gibi sorunlar oluyor.
Hocam peki aşağıdaki ürünleri önerir misiniz?

Spigen Galaxy S23 Kılıf Ultra Hybrid Frost Black - ACS05716 Amazon.com.tr

Spigen Samsung Galaxy S23 Ekran Koruyucu Film Neo Flex Solid HD (2 Adet) - AFL05957 Amazon.com.tr

Spigen Galaxy S23 kılıf Ultra hybrid frost Black - ACS05716 Amazon.com.tr

Spigen Samsung Galaxy S23 ekran koruyucu film Neo Flex Solid HD (2 adet) - AFL05957 Amazon.com.tr

Kılıf iyi. Ama nano camı denemedim. Ben cam olan spigeni aldım gayet memnunum.

Hocam bu sağlammış ama nereye baksam hep tükenmiş olarak gözüküyor. Bu ürün ne kadar süre içinde gelir ya da bunun yerine ne önerebilir misiniz?

Spigen Galaxy S23 Kılıf Ultra Hybrid Frost Black - ACS05716 Amazon.com.tr

Spigen Samsung Galaxy S23 Ekran Koruyucu Film Neo Flex Solid HD (2 Adet) - AFL05957 Amazon.com.tr
Başka bulamadığım için bu ürünleri aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı