Senua's Saga Hellblade 2 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

En azından bütün güncel teknolojileri destekliyor gibi, A770'in 6800xt ve 3080 ile aynı seviyede olması biraz garip olmuş.

UE5 yine zamanının ötesinde bir oyun motoru olduğunu göstermiş gibi, güncel olarak en güçlü 3 GPU'dan ikisi lumen va nanite sebebiyle 4k native olarak 30fps ancak veriyor.

Konsollarda 30 FPS çalışmasına beceremedik demek yerine "Sinematik deneyim sunmak istediğimiz için böyle yaptık" demişlerdi. Halbuki filmler 24 FPS'tir. Yani bu saçma bir bahane. Her neyse, varmaya çalıştığım nokta şu, muhtemelen bu öneriler 30FPS içindir.

Reddit'te baktım orada da 30 FPS bu demiş millet hep. Unreal Engine 5'i 4K'da RTX 4080, 7900 XTX gibi kartlar native 60 FPS kökleyemez diyorlar, ki haklılar da.

Benim 3060 + 12100f High'da FSR 3 falan açarak 60+ tutturur muyum acaba?

AMD Frame Generation da gerekir eğer bu önerilerin 30 FPS olduğundan eminsek. Medium için RTX 2070 koymuşlar, 3060'in da orta ayarlar en ideal olacağını düşünüyorum, yüksek ayarlarda fazla abanır karta.

Ki işlemci de 4/8. Unreal Engine 5 ufak çaplı işlemci katili bir motor.

Reddit'te baktım orada da 30 FPS bu demiş millet hep. Unreal Engine 5'i 4K'da RTX 4080, 7900 XTX gibi kartlar native 60 FPS kökleyemez diyorlar, ki haklılar da.

AMD Frame Generation da gerekir eğer bu önerilerin 30 FPS olduğundan eminsek. Medium için RTX 2070 koymuşlar, 3060'in da orta ayarlar en ideal olacağını düşünüyorum, yüksek ayarlarda fazla abanır karta.

Ki işlemci de 4/8. Unreal Engine 5 ufak çaplı işlemci katili bir motor.
bende 3060 var dlss açıp yükseğe alırım diyordum

Yeni konular

Geri
Yukarı