Sevdiğim kıza açılamıyorum

Young Doomer

Hectopat
Daha fazla  
Evet bir sürü erkek bu konu hakkında yardım istedi ama ben cidden cevabımı bulamıyorum. Her gün farklı farklı erkekler ile konuşuyor, bir sürü farklı erkek ismi duyuyorum. Evet biraz sıkıntılı birisine tutuldum ama vazgeçemiyorum. Zaten utangaç birisiyim bir de hoşlandığım insanla konuşan bir sürü rakibim olduğunu duyunca ayrı bir duruma düştüm. Geçmişimde de aynı kızdan 4 kere red yemiştim bundan dolayı red yeme korkum da var. Platonik kalmak daha mantıklı bir seçenek gibi gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen bu kızla arkadaş falan mısın bir de niye rakip gibi göruyosun sana ne ki kız hoşlanmıyorsa.

Kızın hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorum hocam. Arkadaşı falan da değilim. Rakip görme sebebim aslında gayet açık insan sevdiği kızı elde etmek ister fakat onu elde etmeye çalışan birden fazla kişi olduğunu görünce onları rakip beller mantıken. Kız niye senle beraber olsun ki onunla konuşan,ilgilenen bir sürü senin gibi insanlar var.

Kızın hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorum hocam. Arkadaşı falan da değilim. Rakip görme sebebim aslında gayet açık insan sevdiği kızı elde etmek ister fakat onu elde etmeye çalışan birden fazla kişi olduğunu görünce onları rakip beller mantıken. Kız niye senle beraber olsun ki onunla konuşan,ilgilenen bir sürü senin gibi insanlar var.
Diğerlerinden iyi olsan seni seçerdi. Herkes birileriyle konuşuyor sonuçta.

@Young Doomer hocam senin burda yaptığın şey elde etmeye çalışmak değil. Kız yerine kendini reddediyosun. Kızla aynı taraftasın yani. Sen git kızla konuş kız karar versin onlardan altta olup olmadığına. Muhtemelen reddedilme korkusundan dolayı yapiyosun. Ha yurusen red yesen sonra bunu söylesen takma haklı olabilirsin derim. Ama burda pek mantıklı değil gibi yaptığın. Kızların fazla konuştuğu kişi varsa sende fazla kişiye yürü mantık basit.

@Young Doomer hocam senin burada yaptığın şey elde etmeye çalışmak değil. Kız yerine kendini reddediyosun. Kızla aynı taraftasın yani. Sen git kızla konuş kız karar versin onlardan altta olup olmadığına. Muhtemelen reddedilme korkusundan dolayı yapıyorsun. Ha yurusen red yesen sonra bunu söylesen takma haklı olabilirsin derim. Ama burada pek mantıklı değil gibi yaptığın. Kızların fazla konuştuğu kişi varsa sende fazla kişiye yürü mantık basit.

Sağ olun hocam mantığı uygulamaya çalışırım. Bir de sizi bu tarz konularda çok görüyorum bundan dolayı tavsiyenizi ayrı dinleyeceğim😁

Yeni konular

Geri
Yukarı