Sevdiğim kıza açılamıyorum

@ArslanbalaBörükan hocam arkadaş abartmış su an flört eden çoğu kıza erkeğe gitsen baksan 3 kişi çıkar yani. Tabii ki sürekli yanında tutuyorsa sıkıntı oradan bahsetmemiş.

Hocam kız arkadaş grubuyla her gün sınıfta bağıra bağıra konuştuğu erkekleri konuşuyorlar. Zaten eski kız arkadaşları bahsederken duydum her gün farklı erkekle konuşuyormuş eğer 2-3 kişi olsa böyle demezler diye düşünüyorum.

Hocam kız arkadaş grubuyla her gün sınıfta bağıra bağıra konuştuğu erkekleri konuşuyorlar. Zaten eski kız arkadaşları bahsederken duydum her gün farklı erkekle konuşuyormuş eğer 2-3 kişi olsa böyle demezler diye düşünüyorum.

O zaman dediğim gibi boş veri o kızı ya da gidin sizle de konuşsun birkaç günlüğüne.

Son düzenleme:
O zaman dediğim gibi boş veri o kızı ya da gidin sizle de konuşsun birkaç gülüğüne.

Hocam boş verdim vallahi onunla konuşan o erkeklerden biri olma fikri canımı sıkıyor kendimi çok sıradan hissettirir. Galiba kabulleniyorum artık onunla beraber olamayacağımı sağ olun tavsiye için.

@Young Doomer o zaman boş kız ama lisedesin sanırım sonuçta evlenmeyeceksin.

Evet lisedeyim hocam zaten kızla bırak evlenmeyi arkadaş olma evresinde bile değilim hocam boş bir çabaya gerek yok. İlişki literatüründe "nextle" diye bir kelime var galiba o kavramı kullanacağım. Doğru kişinin ve doğru zamanın gelmesini bekleyeceğim. Sizde aynı şekilde sağ olun tavsiye için.

Sakın bulaşmayın! Ciddi söylüyorum sadece güzel zamanlarınızı mahvedersin, ilk olarak zaten çok erkekle konuşan kızdan olmaz, ha olsa bile ilişki ilerlemez, sizden iyisini bulana kadar sadece o kıza sahip olursunuz. Zorlamamanız daha iyi, ayrıca doğru insan ve doğru zaman kavramını yanlış buluyorum, doğru insan değil doğru ilişki vardır. İyi zamanda, kötü zamanda fark etmeksizin yanınızda olan insanlara beraber olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı