Sfenks kedisi alerjen mi?

lalev

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ben ve babamın tüye alerjisi olduğu için tüylü kedi alamıyoruz fakat alerjimizi etkilemeyen kedi yazınca sfenks kedisi çıkıyor. Uzun lafın kısası sfenks kedisi bizi etkiler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, ben ve babamın tüye alerjisi olduğu için tüylü kedi alamıyoruz fakat alerjimizi etkilemeyen kedi yazınca sfenks kedisi çıkıyor. Uzun lafın kısası sfenks kedisi bizi etkiler mi?
Sfenks kedisi tüysüz kedi olarak geçiyor Tüy alerjisine karşı sorun olmaz ama onun da deri sağlığına dikkat etmeniz gerekir.

Alerjinizin etkeni tüy olduğunu göre sfenks kedisinin etkileyeceğini sanmıyorum. Emin olmadan almayın bence. Tanıdığınız birisinde sfenks kedisi varsa deneme amaçlı bir kaç gün evinizde bulundurun. Herhangi bir sorun olmuyorsa. Alabilirsiniz.
Ev kedileri sokaklara uygun olmadığını biliyoruz. Sfenks kedileri kesinlikle uygun değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı