Çözüldü Silinen Discord hesabı hala aktif

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam arkadaşın mesajını çözüm olarak işaretlicektim ama siz böyle deyince kafamda soru işareti oluştu.
Discord hesabınız 30 gün sonunda "kalıcı" olarak silinir ama 30 gün içinde fikrinizi değiştirseniz tekrardan aktif edebilirsiniz. Şu an haftasından emin değilim ama arkadaşın dediği gibi sanırım benimkisi de üçüncü haftasında DeletedUser olmuştu. Kafa karıştırmayayım.

Hocam benimki 2019'dan beri silinmedi, e postasını bile sildim, her şeyi yaptım ama bana mısın? Demiyor :D
Bende epostasını sildim çünkü e-posta herkes biliyordu çalınır vs diye tehlike atmamak için sildim e-postayı Discord sileyim bari dedim umarım en kısa zamanda kapanır diye umuyorum.
Discord hesabınız 30 gün sonunda "kalıcı" olarak silinir ama 30 gün içinde fikrinizi değiştirseniz tekrardan aktif edebilirsiniz. Şu an haftasından emin değilim ama arkadaşın dediği gibi sanırım benimkisi de üçüncü haftasında DeletedUser olmuştu. Kafa karıştırmayayım.
Anladım hocam hangisine çözüm olarak işaretliyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı