Skyrim Türkçe yama kurulamıyor

NotWeyn

Zeptopat
Daha fazla  
Oyunu yükledim nexus sitesinden modu yukledim talimatlara göre modu kurdum ama yamayı oyun içerisinden modslardan aktif etmek için oyuna girdiğimde mods butonu yok ve yama aktif olmamış.
Bir bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

Oyun tam sürümün? Mods yoksa sanıyorum 2011 çıkışlı sürümü oynuyorsun. Launcher'dan aktif et.
1715853317413.png

Oyunun sürümü sanırım bu. Oyunun sanırım en güncel olan annniversary Edition'ı yüklediğimde de Türkçe yamayı kuramadım birçok yama denedim mods a girdiğimde aktif edilecek hiçbir şey olmuyor. ( oyun Türkçe de olmuyor, hikayeye girip denedim biraz ilerledim gene aktif edemedim)

oyunun eski sürümü ile yeni sürümü arasında o kadarda fark var mı? yani annniversary Edition'ı deneyimlemem bana ekstra bir şey katar mı ?

Eki Görüntüle 2196720
Oyunun sürümü sanırım bu. Oyunun sanırım en güncel olan annniversary Edition'ı yüklediğimde de Türkçe yamayı kuramadım birçok yama denedim mods a girdiğimde aktif edilecek hiçbir şey olmuyor. ( oyun Türkçe de olmuyor, hikayeye girip denedim biraz ilerledim gene aktif edemedim)
Şöyle, oyun içi aktif etmeyi açıkçası hiç yapmadım. Mod yüklemeyi kolaylaştıran Mod Organizer 2 aracılığıyla kurup modlarını aktif edebilirsin. Plugini sağ bölümden aktif edip, sağ üstten bölümden de oyunun kısayolunu masaüstüne atarsan daha sonra Mo2'ye girme ihtiyacı duymadan Türkçe modu aktif ettiğin oyuna erişebilirsin.
Eki Görüntüle 2196720
Oyunun eski sürümü ile yeni sürümü arasında o kadar da fark var mı? Yani Anniversary Edition'ı deneyimlemem bana ekstra bir şey katar mı ?
Sanıyorum zaten güncel sürümü oynuyorsun. Satın alınabilen AE versiyonu diyorsan ekstra bir şeyler katar mı? Katar ama parana yazık.

Şöyle, oyun içi aktif etmeyi açıkçası hiç yapmadım. Mod yüklemeyi kolaylaştıran Mod Organizer 2 aracılığıyla kurup modlarını aktif edebilirsin. Plugini sağ bölümden aktif edip, sağ üstten bölümden de oyunun kısayolunu masaüstüne atarsan daha sonra Mo2'ye girme ihtiyacı duymadan Türkçe modu aktif ettiğin oyuna erişebilirsin.

Sanıyorum zaten güncel sürümü oynuyorsun. Satın alınabilen AE versiyonu diyorsan ekstra bir şeyler katar mı? Katar ama parana yazık.
wow öğrenmesi kolay ve hızlıca kurulumu tamamladım teşekkürler

Geri
Yukarı