Sorunlu çıkan Samsung A35'in iadesi yapılır mı?

Evet hocam. Satıcı ürünü teknik servise gönderip gerçekten kusurlu mu, kullanıcı hatası mı, sağlam mi inceletebilir.

Üründe kusur bulunursa, talebinizi yerine getirmek zorundalar. Sizden izin almadan tamir edemez.
Hocam bugün gelen telefon güncellemesi ile sorun çözülmüş. Mantıken teknik servis güncellemeyi yaptıktan sonra sorun yok deme ihtimali çok yüksek ne yapmalıyım 20 gün beklemeli miyim yoksa iadeyi iptal etme gibi bir seçenek oluyor mu?

Hocam bugün gelen telefon güncellemesi ile sorun çözülmüş. Mantıken teknik servis güncellemeyi yaptıktan sonra sorun yok deme ihtimali çok yüksek ne yapmalıyım 20 gün beklemeli miyim yoksa iadeyi iptal etme gibi bir seçenek oluyor mu?
Şuan ürün nerede hocam ve tam olarak ne yapmak istiyorsunuz, sorun çözüldüğü için iadeyi iptal edip bir an önce kullanmak mı istiyorsunuz?

Şuan ürün nerede hocam ve tam olarak ne yapmak istiyorsunuz, sorun çözüldüğü için iadeyi iptal edip bir an önce kullanmak mı istiyorsunuz?
Trendyol da analiz aşamasında diyor. Satıcı ve trendyol müşteri hizmetleri bu süreçte sadece 21 gün bekleyin diyor. Size geri dönüş yapılacak diyor. Ben ücret iadesi yapılmasını istiyorum ama sorun güncelleme ile cozulduyse teknik servis sorun yok derse ben 1 ay boşuna beklemiş olmaz mıyım ayrıca telefon elden ele dolaşmış oldu. Benden çok başkasında duracak.

Yeni konular

Geri
Yukarı