Steam hesap satın almak

Gamesatis.com
Almanı önermem bu hesaplar genelde çalıntı olurlar. Yani ban yeme riski her türlü var.

Satmak istesek hesabımızın ederini nasıl hesaplarız ki? Bu vesileyle bende bunu sormuş olayım.

Merhaba Steam hesabı satın almak istiyorum site önerileriniz var mıdır?

Almanızı tavsiye etmem şahsen ancak paranızın güvende olacağı siteleri tercih edin, Gamasatış olabilir.

Satmak istesek hesabımızın ederini nasıl hesaplarız ki? Bu vesileyle bende bunu sormuş olayım.

Steam Database sitesine giriş yapıp sağ üstteki YEŞİL renkteki fiyatı ortalama 0.75 veya 0.8 ile çarparak kaça satacağınızı bulabilirsiniz.

Steam hesabı almak/satmak yasal değil dostum. Korsan oynamakla bir farkı da yok. 10 gün sonra burada dolandırıldım diye başlık açarsın kimse de yardımcı olamaz. Akıllılık yapayım derken paranı çöpe attığınla kalırsın. Steam zaten sürekli indirim yapıyor şu an birçok indirim var hatta. Epic Games'de 60 TL kupon veriyor ayrıca indirim yapıyor. Bunun üstüne gidip hesap satın alman kusura bakma ama hem enayilik hem hırsızlık.

Steam hesabı almak/satmak yasal değil dostum. Korsan oynamakla bir farkı da yok. 10 gün sonra burada dolandırıldım diye başlık açarsın kimse de yardımcı olamaz. Akıllılık yapayım derken paranı çöpe attığınla kalırsın. Steam zaten sürekli indirim yapıyor şu an birçok indirim var hatta. Epic Games'de 60 TL kupon veriyor ayrıca indirim yapıyor. Bunun üstüne gidip hesap satın alman kusura bakma ama hem enayilik hem hırsızlık.

"Hırsızlık" ve "Korsan oynamakla bir farkı da yok" dediğiniz kısımlar haricinde katılıyorum.
Korsan oynamaktan çok farkı var ve böyle bir durum için kimseye hırsız damgası yapıştıramazsınız.
Bunlar dışında söyledikleriniz konusunda haklısınız.

Teşekkürler arkadaşlar. Düşündüğümden az bir değer çıktı. Sanırsam sahip olduğum oyunlar yıllar içinde değer kaybettiği için öyle oldu. Sağlık olsun. Tekrar teşekkürler.

Geri
Yukarı