Tab S9'daki delik nedir?

BennyKrouzer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mekanik, Mekatronik
Arkadaşlar selamlar Tab S9 tabletimin SD kart girişini açmaya çalışırken yanlış deliğe iğneyi soktum. Burası neyin nesidir? Biraz da bastırdım falan. Bilgisi olan var mıdır?
Teşekkürler.

TAB s9.jpg

Mikrofon girişi muhtemelen. Zarar vermiş olabilirsiniz sıvı temas ettirmeyin. Ses kayıt denemesi yapın bir de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu SIM kart veya SD kart takman gerekince kullanacağın bir deliktir. Buraya iğne (Normalde kutudan SIM kart iğnesi çıkar.) takarsın.

Bu SIM kart veya SD kart takman gerekince kullanacağın bir deliktir. Buraya iğne (Normalde kutudan SIM kart iğnesi çıkar.) takarsın.

Pardon yanlışı söylemişim.

Bu SIM kart veya SD kart takman gerekince kullanacağın bir deliktir. Buraya iğne (normalde kutudan SIM kart iğnesi çıkar.) Takarsın.

Mikrofon deliği olabilir. Ses kayıt kontrolünü sağlar mısınız?
Ses kaydediyor sorun yok gibi şimdi denedim. Samsung yetkilisi de pek bilgili değil gibi görüşme sağladım bir şey olmaz kendi iğnesiyse falan dedi ama baştan savma konuştu sanki.

Ses kaydediyor sorun yok gibi şimdi denedim. Samsung yetkilisi de pek bilgili değil gibi görüşme sağladım bir şey olmaz kendi iğnesiyse falan dedi ama baştan savma konuştu sanki.
Eğer sorun yoksa bir problem yoktur. İçinizin rahat etmesi için; Samsung Members uygulamasında test vardı. Testini yapabilirsiniz.

Yani evet ses kaydediyor da, o delik ne işe yarıyor ben orada takıldım. Onun gibi 3-4 delik daha var mesela kullanım kılavuzunda vs. de yazmıyor ilginç.

Geri
Yukarı