Thief Yenilenmiş Türkçe Yama (22.01.2023)

Eyvallah hocam ama 1. oyunun yama versiyonu 1.27 olarak gözüküyor yamayı yapan arkadaşların dc sinde 1.33 yazıyor güncel versiyon, sizin paylaştığınız eski versiyon mu acaba?

Benim verdiğim linkteki eski olabilir. Ocak 2022'den sonra güncelleme alıp almadığına hiç kontrol etmedim. Takip etmekte zor çünkü bu yamanın ekibi biraz sıkıntılı. Sürekli paylaştıkları yamaların yerlerini bir o siteden bir diğerine değiştirip durdular. Önceden Donanımhaber forumundaydılar sonra Google doküman aracılığıyla paylaştılar. Kendi sitemizi açacağız dediler sonra o iş olmadı ve dokümanlardan kaldırıp Steam grubuna paylaşmaya başladılar. En son baktım oradanda kaldırmışlar ve Discord'a geçmişler. Yani güncelini istiyorsan discord grubuna bakabilirsin ya da benim verdiğim linkteki dene bilmiyorum.

Benim verdiğim linkteki eski olabilir. Ocak 2022'den sonra güncelleme alıp almadığına hiç kontrol etmedim. Takip etmekte zor çünkü bu yamanın ekibi biraz sıkıntılı. Sürekli paylaştıkları yamaların yerlerini bir o siteden bir diğerine değiştirip durdular. Önceden donanımhaber forumundaydılar sonra Google doküman aracılığıyla paylaştılar. Kendi sitemizi açacağız dediler sonra o iş olmadı ve dokümanlardan kaldırıp Steam grubuna paylaşmaya başladılar. En son baktım oradanda kaldırmışlar ve Discord'a geçmişler. Yani güncelini istiyorsan Discord grubuna bakabilirsin ya da benim verdiğim linkteki dene bilmiyorum.

Discord gruplarındakine baktım çalışmıyordu sizin verdiğinizi kullanacağım. Yamayı paylaştığın için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı