Trendyol Express kargoyu teslim etmek yerine gezdiriyor

Lukass

Hectopat
Yer
İzmit
Merhaba herkese iyi sosyaller,
Pazartesi günü Kocaeli'ye gelmek üzere kargoya verilen ürünüm İstanbul'da konsolidasyon yapıldıktan sonra saçma bir şekilde denizliye (?) gidiyor ve oradan İstanbul'a geri dönüyor. Tahmini teslimat tarihi 14 Mayıs salı fakat saçma sapan gezisi nedeniyle çağrı merkezini aradığımda ve Express'e bu konu hakkında mesaj yazdığımda ise en kısa zamanda gelecektir tarzında oyalama cevaplar alıyorum, nasıl bir yol izlemeliyim?

Dosya Ekleri

• trendyol rezaleti.png
    trendyol rezaleti.png
    73,5 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba herkese iyi sosyaller,
Pazartesi günü Kocaeli'ye gelmek üzere kargoya verilen ürünüm İstanbul'da konsolidasyon yapıldıktan sonra saçma bir şekilde denizliye (?) gidiyor ve oradan İstanbul'a geri dönüyor. Tahmini teslimat tarihi 14 Mayıs salı fakat saçma sapan gezisi nedeniyle çağrı merkezini aradığımda ve Express'e bu konu hakkında mesaj yazdığımda ise en kısa zamanda gelecektir tarzında oyalama cevaplar alıyorum, nasıl bir yol izlemeliyim?

Trendyol işte ne yaparsın aynı durumu bende yaşadım onlarca defa.

Genelde kargocular yola çıktığı vakit eşyaları götürecekleri yerlere göre geziyorlar. Trendyol'a özel bir şey değil başka kargo firmalarında da başıma geldi. Kargom bulunduğum yere geliyor sonra bambaşka alakasız bir yere gidip dolaşıyor. Madem geldin bırak öyle git değil mi?

Canları ne zaman isterse o zaman getiriyorlar PTT'den beterler.

Şöyle bir fotoğraf bırakayım da yalnız olmadığını bil :D.(bu arada devamı da vardı ama SS almamışım)

1713980977152.png

Canları ne zaman isterse o zaman getiriyorlar PTT'den beterler.

Şöyle bir fotoğraf bırakayım da yalnız olmadığını bil :D.(bu arada devamı da vardı ama SS almamışım)

Allah için PTT bunların yanında süt dökmüş kedi, kargodayken iptal şansım falan var mı ya nasıl kurtulacağım? Hepsiburada'da ertesi gün teslimat yazmaması ve premium üyesi olmamama rağmen İstanbul'dan ertesi gün sabah 11 gibi kargom gelmişti

Allah için PTT bunların yanında süt dökmüş kedi, kargodayken iptal şansım falan var mı ya nasıl kurtulacağım? Hepsiburada'da ertesi gün teslimat yazmaması ve premium üyesi olmamama rağmen İstanbul'dan ertesi gün sabah 11 gibi kargom gelmişti.

Ben Erzurum'dayım, PTT, MNG ve yurtiçi hiç şaşmaz kargoyu aldıktan 2 gün sonra kapımda, ama bu Trendyolexpress en iyi ihtimalle bile 4 günde getiriyor, attığım fotoğraftakini de 10 günde getirmişlerdi. İsterseniz mobil uygulamadan bir bakın, iptal ya da iade gibi bir seçenek vardı diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı