Satılık Türkiye'nin En Şirin Premium ITX Gaming PC'si | Gaming, Oyuncu PC

PCBudur

Kilopat
Yer
İstanbul
pcbudur.jpg

Türkiye'nin En Şirin Premium ITX Gaming PC'si | Gaming , Oyuncu PC (Neredeyse Pet Şişe Boyutunda)

Merhabalar,

Ürün fotoğraflarda gördüğünüz gibi Türkiye'nin en şirin sistemi olabilir :)
Sistem tamamen premium parçalardan oluşturulmuştur. Tüm parçalar ayrı ayrı kalitelidir.
ITX kompakt boyutlarda neredeyse pet şişe boyutunda tek elle her yere rahatça götürebileceğiniz bir sistemdir.
Kendi evimde kullandığım sistemdir. Evlilik dolayısıyla satıyorum.
İstanbul içi elden alabilirsiniz, diğer illere ise kargo ile yollayabilirim.

Intel Core i5 12400F İşlemci | (09.05.2022 Faturalı, Garantisi 3 yıl ise 2025'e kadar Garantili)
Gigabyte Z690I Aorus Ultra Lite Wifi Anakart | (Yurtdışı, Amerikadan Özel Geldi. TR'de olmayan ürün)
Oloy Warhawk RGB 32GB (2x16GB) 3600Mhz DDR4 Ram | (Yurtdışı, Amerikadan Özel Geldi. TR'de olmayan ürün)
Samsung 980 500GB NVMe M2 SSD | (09.12.2024 Garantili)
Cooler Master H100 ITX Mesh RGB Gaming Kasa | (07.12.2022 Garantili)
Cooler Master V650 SFX 650W 80+ Gold Full Modüler Power Supply | (Yurtdışı, Amerikadan Özel Geldi.)
Asus RTX 3060Ti Dual OC Mini 8GB Ekran Kartı | (Yurtdışı, Japonyadan Geldi.)

Fiyat : 27.000 TL

PCBudur Bilgisayar & Bilişim Hizmetleri
Mehmet Burak Güngör
534 321 15 44

itx1.jpeg

itx2.jpeg

itx3.jpeg

Son düzenleme:
Hocam yanlış anlamayın ama sırf Mini ITX olmasından ötürü kimsenin kalkıp da 3060TI-13100F için bu kadar para vereceğini sanmıyorum.
Gene de iyi satışlar ama fiyatı yüksek bence.

İşte siz o açıdan bakıyorsunuz anakartının fiyatına bakın bi isterseniz :) ITX sistemler ne yazık ki pahalı. Bu tercih meselesi bu fiyata ATX veya M-ATX çok daha iyi sistemler toplanabilir farkındayım. Bu ayarda bir anakart farazi konuşuyorum 8-9K vardır. PSU keza oda pahalı. Bu tercih meselesi ITX böyle bir sistem isteyen alabilir ancak. Sizin gibi fiyat performans olarak düşünenlere yönelik zaten değil bu sistem. Mevzu küçük olması.

İşte siz o açıdan bakıyorsunuz anakartının fiyatına bakın bi isterseniz :) ITX sistemler ne yazık ki pahalı. Bu tercih meselesi bu fiyata ATX veya M-ATX çok daha iyi sistemler toplanabilir farkındayım. Bu ayarda bir anakart farazi konuşuyorum 8-9K vardır. PSU keza oda pahalı. Bu tercih meselesi ITX böyle bir sistem isteyen alabilir ancak. Sizin gibi fiyat performans olarak düşünenlere yönelik zaten değil bu sistem. Mevzu küçük olması.
Hocam o açıdan bakıyor olabilirsiniz fakat MITX sistemler Türkiye'de tutabilecek bir şey değil.
Ayrıca artık her kuruşun bile önemi olduğu için bu tarz sistemler yerine yüksek performans olanlara bakılıyor.
Ve de sistemin DDR4 olmasından sebep ciddi bir dezavantajı da var. Eğer DDR5 olsaydı emin olun 30.000TL bile olsa alacak çok insan olurdu.

Hocam o açıdan bakıyor olabilirsiniz fakat MITX sistemler Türkiye'de tutabilecek bir şey değil.
Ayrıca artık her kuruşun bile önemi olduğu için bu tarz sistemler yerine yüksek performans olanlara bakılıyor.
Ve de sistemin DDR4 olmasından sebep ciddi bir dezavantajı da var. Eğer DDR5 olsaydı emin olun 30.000TL bile olsa alacak çok insan olurdu.

Zaten herkese hitap eden bir şey olduğunu veya tutan bir sistem olduğunu iddaa etmedim. Itx isteyen alır yani bu kadar basit :)

İşlemci güncellenmiştir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı